Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok kisfiamról zenés...

Hogy tudok kisfiamról zenés videót készíteni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Tessék itt a leírásom....Esküszöm nyitni kellene már vmit.Legközelebb keressetek vissza...


Windows Movie Makert kell letölteni szoftverbázisról,kivéve ha nem alap a gépeden(nekem az).Nagyon egyszerű.Importálni kell képeket(lehetőleg ne egyesével mert az évekig tart),és választasz egy zenét is hozzá,azt is importálod.Bal oldalon van kiírva minden.

Mielőtt mindent behúzol a szerkesztő helyre,készíts egy Címet,az is bal oldalt,ott effektust betűszít,méretet is tudsz választani.Fontos,hogy ilyen címeket tudsz betenni a képek közé is,pl hónapokra bontva.Ilyenkor rámsz a címek és stáblistákra majd a cím a kijelölt klip előttre és ugyanúgy mint a címet megszerkesztet,utána a szerkesztő részbe kijelölve az összes 1 hónapos képet behúzod,majd így tovább,mígnem a végére érsz és készítesz egy stáblistát,ugyanúgy.Aztán alápakolsz egy zenét,csak alá kell húzni ennyi,ha hosszú pedig a zene végére mész és kisebbre húzod ha rövid pedig még egyszer bepakolod és lerövidíted.

Aztán projekt mentése és felpakolod youtubera,úgy hogy ott is regizel és uploaddal feltöltöd.Ez is pofon egyszerű.Én magamtól jöttem rá,pedig nemigen tanultam sosem számtechet:)

Ha vkinek vmi még nem világos kérdezzetek

2009. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak.Nekem olyan gondom van, hogy megcsináltam a filmet, de olyan formátumba van amit nem fogad el a youtube v a videa.hogy kell kiválasztani a formátumot a windows media makerben?köszi a választ
2009. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor tedted fel a videót?

Nekem másfél nap mulva fért bele mire megjelent.

Hagyd ott és várj.

A kérdezőnek viszont van még a Néro Vision,az sokkal szebbet csinál és könyebb is vele dolgozni,minden jön magátol,és az áttünések is szebbek mert van 3D is.

2009. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bal oldalon va egy olyan,h közzététel helye és a számítógépesre katt:)Nah majd azt tedd fel yoututbera:)

Első:9

2009. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!