Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kereszteltettétek meg a...

Mikor kereszteltettétek meg a babáitokat?

Figyelt kérdés
Mi augusztusban tervezzük, akkor lesz 1 éves. Eddig sajnos nem mertem, mert nagyon síros volt (kegyetlen hasfájós is), kb. 6 hónapos koráig nem is mertem vele nagyon elmenni sehova sem. Aztán meg jött a fogzás, ami ugyancsak nem volt gyaloggalopp (véres hasmenéstől a lázig, minden). De most meg félek, hogy majd nem bírja ki, mivel pont az alvásidejében lenne. Kinek, hogy volt, ha leírnátok?!
2009. jún. 4. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kisfiunkat 6hónaposan kereszteltettük meg!Fél óra volt a szentmise igaz az atya nagyon idös és kicsit nehezen mozgott szegény!Manó végig gagyarászta és sikongatta az egészet!:-D
2009. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Mi sem kereszteltetjük, nem vagyunk hívők, így álszenteskedésnek tartanák, ugyanúgy, mint bevonulni a templomba fehér ruhában mindenféle hit nélkül. Később lesz lehetősége a gyermekemnek eldönteni, érdekli-e a vallás, melyik érdekli, és ha szeretné, akár még felnőttként is megkeresztelkedhet, de zsidó vagy buddhista is lehet, ha azt szeretné...
2009. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Utólsó. Ezt kár volt ideírnod mert te is le leszel pontozgatva. Viszont örülök, hogy nem csak én gondolkodzom felvilágosultan és rugalmasan.
2009. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
nem foglalkozom a pontokkal :)
2009. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9%
Én sem csak bosszantó, mert én vettem a fáradtságot és kimrítő választ adtam egy kérdésre...... A többi anyjkáról meg inkább no commet....
2009. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi is 1 évesen kereszteltettük meg. Nem volt mise csak a szertartás, ami kb. fél óra volt. Szépen elnézelődött végig, csak mikor odaadtam a keresztanyjának és hátra kellett dőlteni a fejét és leöntötték akkor bömbizett egy kicsit, de gyorsan megnyugodott. Szóval ne parázz, az én lányom se egyszerű eset!
2009. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!