Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 2 napos kirándulásra...

Ha 2 napos kirándulásra megyünk kimaradhat a szilárd hami?

Figyelt kérdés

6.5 hós, szopizik. Étkezést még nem váltottunk ki, ebédre kap főzit, meg néha 1-1 falat nasit, babajoghurtot pl. Van, hogy 2 dlt eszik ebédre, van, hogy semmit, utána szopizik.

Most megyünk vele kirándulni, nem biztos, hogy meg tudom etetni szopi előtt. Baj, ha ezt a két napot kihagyjuk és cicizünk csak?


2009. jún. 4. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond! De itt biztos lesznek eltérő vélemények...Amúgy ha pl. nekünk jön a fogunk akkor az én babóm se eszik napokig kanalasat csak tápot.
2009. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem azért tegyél be valami finom bébi ételt magadhoz.Én is főzök neki az enyém már átállt,de én úgy oldom meg ha el is utazunk,hogy megcsinálom reggel az ebédjét és hűtőtáskában elviszem.Én nem indulnék soha el kaja nélkül.nekem már 6hósna kevés volt a szopi neki.

Másnem vigyél neki tejpépet magaddal,csak,hogy ne essen ki a ritmusból.11hós baba mamája

2009. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is ki fogja bírni,de azért én a helyedben vinnék magammal valamilyen üvegeset.Valami bébidesszertet,sütőtök-almaát vagy ilyesmit ezt még melegíteni sem kell!
2009. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!