Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kisfiamat egy perce se...

5 hós kisfiamat egy perce se tudom letenni az utóbbi időben. Ugye ez csak időszakos, hogy semmi sem köti le?

Figyelt kérdés
Eddig olyan jól elvolt mellettem a hordozóba, jött velem mosogatni főzni...De egy-két hete egyszerűen semmi nem jó neki, nem érdekli a játék, semmi. Csak ilyen időszaka van, ugye? Nyugtassatok meg:D
2012. febr. 13. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is voltak hasonló napok, szerintem a foga miatt. Viszont olvastam már olyat, hogy ilyen kicsi babáknál is megjelenhet a szeparációs szorongás. A kettő között gondolom az a különbség, hogy a fogzási vagy bármi más fájdalom/nyűgösség csak ideig-óráig tart, a szorongásos időszak viszont folyamatos.
2012. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is kb. akkor unta meg(talán egy kicsit előbb) hogy a hordozóban csücsüljön. Jobban élvezte, ha egy vastag plédre leraktam a földre és ott bohóckodott, forogni már remekül tudott, ülni még egyedül nem. nekünk nagyon kicsi helyünk van, a konyhába nem is fért be mellém, csak az előszobában tudtam lerakni és akkor ide oda gurulgatott, nagyon élvezte.Ha kénytelen vagy napközben főzni, nem tudod előző nap megcsinálni, mikor alszik, akkor próbáld ki ezt, én még párnákkal is körberaktam, hogy ne tudjon messzebb forogni, kúszni! Hamarosan úgyis mászni fog, akkor meg egy percet nem bír majd ki a hordozóban!

Ha már mászik, akkor "segíthet" is főzni, ha van annyi helyed a konyhában. A kisfiam a krumplit adogatta(kb. 8 hónaposan), meg játszott a tálakkal, a műanyag dolgokkal.

Nekem csak akkor lett igazán könnyebb, mikor már egyedül járt(1 évesen), azóta sokkal több mindenbe bele lehetett vonni.

Fel a fejjel! Egyszer úgyis felnőnek és akkor visszasírjuk, mikor még ilyen picik voltak! :)

16hós kisfiú anyukája.

2012. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!