Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás babák anyukái,...

Tejallergiás babák anyukái, mennyi az IgA érték?

Figyelt kérdés
Csináltak labort?megkérdezhetem, hogy menniy a laboros papiron az IgA érték? Nektek mit mondtak ezzel kapcsolatban?
2009. jún. 3. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. A mi laboros papírunkon 23,6 az immunglobulinA. Azzal biztatnak, hogy kinövi. És a te babádnak mennyi?
2009. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

23.6????? Mennyi idős a gyemrek?

Nekünk 0.08 és állítólag a 4.0 lenne a normális.

Nekünk is azt mondták kinövi ugy 5 éves korára és addig meg havonta kap Klion nevű gyogyszert mert az alacson immun érték miatt folyton felülfertőződő vékonybél problémánk van, ami pedig a Rota virus elleni valcina okozott és alacson immunérték miatt folyton beteg akkor is ha nem kap tej/tojás dolgot.

2009. jún. 3. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy nem valaszolok a kerdesedre, szerettem volna privatban kerdezni en toled, hogy hogyan vetted eszre a babadnal ezt a betegseget? Milyen tunetei voltak?
2009. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. 3 hónaposan vették tőle a vért, most hét hós.

Igen, 23,6 és van mellette 3 felkiáltó jel, hogy nagyon alacsony. de szerintem akkor máshogy értékelik.

2009. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A tüneteink: 3 hetes kora óta átaludta az éjszakát fürdéstől reggelig, az volt a kezdő tünet, hogy éjjel 3-4szer felkelt, közben hig és fura szagú és majdhogynem sárga lett a széklete és olyan volt hogy a kaka körül a pelusban vizes volt, mármint olyan volt minhta a kaka körül ilyen vizes valami lenne és nyugtalan volt nagyon.

Beba Ha Start tápszert evett akkor és milupás tejpépet, ahogy bekerült a kórházba azonnal elvettünk töle minden tejalapú dolgot és most sinlacot eszik és alfaré tápszert ami nem tejből van hanem szója asszem.

Most 11 hós és talán egy hónap mulva meg fogjuk a dokival próbálni a tejes dolgokat mert nálunk 4hós korban jelentkezett a dolog és azóta már jó sok idő eltelt, ugyhogy hátha fogja birni. Ha nem akkor 1.5 éves korig tuti ezeket kapja tej helyett csak.Mégjó hogy kaptunk rá 90%os támogatást, mert elvileg ez tartós betegségnek számit. Amugy mindent eszik, ugyan azt amit mi meg kekszet, kiflit, tésztát, főzit, szóval amugy a tejen kivül mindent ehet hál istennek.

2009. jún. 4. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Koszonom, hogy valaszoltal nekem.

Jo egeszseget kivanok a babadnak!

2009. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!