Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit veszítünk, ha nincs védőnőnk?

Mit veszítünk, ha nincs védőnőnk?

Figyelt kérdés

Egy helyettesítő védőnő van, akit elérni nem tudok, eddig egyszer hívott, hogy megkaptuk-e a kötelező oltást.

Kimaradunk valamiből? A héten lesz a babám 3 hónapos.


2009. jún. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk annyira jó a gyerekorvosunk, hogy a védőnőre gyakorlatilag semmi szükségünk nem volt.

(egyébként is inkább csak zavart, amikor bejelentés nélkül megjelent reggel 8-kor)

2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem veszitesz vele semmit.Max annyit ha tényleg valami konkrét kérdésed lenne ő kéznél van és bármiben a segitségedre van.Bár ez fura mert kötelező(elméletileg) járnia minden héten a baba 1hós koráig utána havi egyszer.De ha nálatok ez van akkor nincs mit tenni.
2009. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az én védőnőm télen cipővel jött be alakásba pedig látta acipőinket az ajtó előtt, sose mond semmit csak ha kérdezem.Igazából havi egyszer elviszem megméri a gyerekt futunk pár udvariassági kört és enniy. Nem vesztesz semmit ha jó a gyerekorvos az fontosabb!
2009. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahogy megtudakolni a helyettesítő védőnőtől, hogy mikor kapsz védőnőt. Ha nem megy, akkor folyamatos kapcsolat, illetve konzultáció a gyermekorvossal védőoltás miatt. Javasolok neked egy honlapot, sokan szeretik anonim módon feltenni a kérdést bármilyen témában két kedves védőnőnek.

[link]

Ami a legszimpatikusabb nekem, hogy megnyugtató választ kaptam tőlük és 1 munkanapon belül megválaszolják. Én például nem voltam igazán megelégedve a védőnőmmel, ezért ide szoktam írni a problémát és nagyon meg vagyok elégedve ezzel.

Tehát bátran tedd fel a kérdést nekik, jó böngészést és kellemes babázást kívánok! :)

2009. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A gyermekorvosunk nagyon jó, így megnyugtattatok.


Köszönöm a gyors válaszokat.

2009. jún. 3. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Csakhogy ellen példát is írjak én egy barátnőt veszítettem volna, ha nincs védőnőm. Nagyon jó a kapcsolatunk már a terhesség elejétől kezdve és bármikor felhívhatom. És akkor sem haragszik meg, ha valamit én másképp csinálnék, mint ahogy ő gondolja. Amúgy a gyerekorvosunk is nagyon jó!
2009. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!