Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire figyeljek nagyon? Utazunk...

Mire figyeljek nagyon? Utazunk ma éjszaka.

Figyelt kérdés
10 hetes babámmal ma éjszaka indulunk az olasz partra, 3 napra. Már a fél gyerekszobát bepakoltam. Nem autósülésben visszük, hanem olyan mózeskosarunk van, amit be tudunk kötni az autóba. Az éjszakát átalussza már egy hónapja (este 10-től reggel 9ig, az út meg 7 órás.), és szereti az új dolgokat. Úgyhogy a ,,hova-mész-még-ilyen-pici-gyerekkel" kezdetű hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az érdekel, hogy mi az, amit feltétlenül vigyek. Anyatejes, ha számít valamit. Előre is köszi a válaszokat!
2009. jún. 3. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amit minden nap használasz. ruha, pelus, fürdető... a mindennapos dolgok. több textilpelus, h sterilre fektesd. semmi extra nem kell. gyógyszereket azért tegyél.
2009. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

húú mi is megyünk nyáron, jó volna egy listát itt összeállítani. Mit nehogy otthon hagyjon az ember.

orrszívó, viburcol, gyerekorvos telszám, ottani kórház száma neten biztos meg lehet találni.

2009. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :) jesoloba megyünk, kórház 3 percnyire. leteszteltük már ezt a helyet kb. 4 éve, és úgy gondoltuk, hogy babával is szuper lesz. ja, meg visszük a kamerát, úgyse fog emlékezni semmire, legalább ennyi legyen :D de még a játszószőnyeget, mérleget, légzésfigyelőt is elpakoltam. hm, csak nem hagyok itthon semmit. :D sosem volt még semmi baja, és sírni se nagyon szokott, úgyhogy bízom benne, hogy nem lesz gond. ami miatt picit aggódom, hogy olyan szépen fog-e aludni a kocsiban is, mint éjszaka a szobájában. bár tud aludni így a kocsiban, azt már kipróbáltuk, csak nem tudom, hogy ki fogja-e bírni a 7 órát egyhuzamban. :)
2009. jún. 3. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy excell listám, mert mostanában 2x is útaztunk. Írj privibe és átküldöm
2009. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2009. jún. 3. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezeken kívül elutazás előtt védőoltás, ha indokolt és kérd el a gyermekorvostól egy listát a baba számára mi kell az elsősegély csomaghoz.
2009. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
előzőnek üzenem, hogy ma éjszaka utazunk, már nincs idő védőoltásra, nem tudom mire gondolsz, Európában maradunk... milyen védőoltás?
2009. jún. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!