Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babának mennyi...

8-9 hónapos babának mennyi tápszert kell egy alkalommal meginnia a nagy könyv szerint? Nem találok ilyen táblázatot.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a nagykönyvvel! Mi Volt, hogy 4 hónaposan 230-at ettünk, rá fél évre meg csak 200-at. Amúgy nincs a tápszeren rajta????? A milupán rajta volt....



Dia

2009. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs rajta, mert ez ilyen henger alakúdobozban van, nem olyan hagományos

egyébként pedig érdekel, mert az én babám keveset evő:)

és szerettem volna tudni, hogy egy átlagos 8-9 hónapos mennyi tszert eszik egy evésre

...mert az enyém 130at

2009. jún. 2. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme azzal foglalkozni, hogy mennyit kellene ennie a babának. De, ha számodra fontos, akkor itt egy táblázat: 7-9 hónapos babák folyadékigénye (ml/ttkg/nap):125-145, energiaigény (kcal/ttkg/nap) 90-100, napi táplálkozás gyakorisága:3-4, Az egy étkezés során elfogyasztott mennyiség (ml) 21-240.
2009. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy elírtam. Tehát 210-240ml.
2009. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pl tejpépet nem adsz, akkor annyit kell egyen hogy 500 ml meglegyen, vagyis fél liter/nap. Ezt kell elosztani. Ha pl reggel és este eszik 240-240 et, az elég egy napra.
2009. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!