Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet facsart narancslével...

Lehet facsart narancslével hígítani az ebédet?

Figyelt kérdés

fiam 5.5 hónapos tápszeres.

Eddig evett már üvegeseket ebédre, de most újra megpróbálnám a főtt krumplit alma pürével. ezt már kapott régebben, csak megfogta a pocakját. most hígítanám neki narancslével. szerintetek?


2009. jún. 2. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Kislányom pont ekkora volt, amikor "szorulásos" gondokkal küzdöttünk. A doki pont a narancslevet ajánlotta megoldásnak. (úgy mondta, hogy ilyenkor még elvileg nem nagyon szoktak narancsot adni, de ebben az esetben lehet)

A kipróbálásig nem jutottunk el, mert szerencsére magától rendeződött a "kaki-gond".:)

2009. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy éves kor alatt nem ajánlottak a citrusfélék, mert allergizálnak.
2009. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Csak akkor ha már kóstolta .Vagy nagyon keveset,nehogy kicsapja vagy fájjon tőle a hasa.De ha semmi baja tőle akkor máskor már nyugodtan hígíthatod.És inni is adhatod neki.

Az én babám is 5.5 hós és imádja!!!!

2009. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy a citrusfélék nem ajánlottak????Nálunk már a kórházban adtak a babáknak citromos limonádét!!!!!Semmi bajuk nem volt,és nem is lett!!!
2009. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Van ismerősöm akinél a narancslével rendeződött a gond! Próbáld ki és figyeld nem e üti ki!Sok sikert!


A kórházi szleng szerinti limonádé, a babáknak az első napokban adott víz+cukor+ C-vitamin(aszkorbinsav, patikában is kapható). Nem citrom!

2009. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem a lepontozást, második hozzászóló vagyok.

Nem azt írtam, hogy ne add neki, csak annyit írtam, hogy nem ajánlott, ezt pedig nem a kisujjamból szoptam. A gyermekegészségügyi kiskönyvben is 1 év utánra írják, a védőnőtől is ezt hallottam.

2009. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

12.01-es vagyok.

Előttem csavarták a citromot!!

Amúgy felesleges egymás nyakának esni,mert ahány orvos,védőnő,könyv és anya annyi szokás és tanács.

2009. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

Én nem pontoztam le senkit, örülök, hogy írtatok! :)

túl vagyunk az ebéden, nagyon ízlett neki, tetszett neki a narancsos íz.

Most már a "hatást" várjuk! jó babázást mindenkinek!

2009. jún. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!