Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébi ételt mivel és milyen...

Bébi ételt mivel és milyen arányban lehet hígítani?

Figyelt kérdés
nem akar kanállal enni így muszáj vagyok felhígítani, segítsetek sürgős lenne.
2011. ápr. 27. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hígíthatod vízzel, tápszerrel!
2011. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az arányokat elfelejtettem, szerintem nincs így előírva amennyire szeretnéd hogy híg legyen annyira öntsd fel.
2011. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem sincs így megadva.


de hosszú távon nem vagyok benne biztos, hogy jól teszed ha "a nem akar kanalazni"-ra azzal reagálsz, hogy jól van akkor, cumisüvegbe kapod!


nekem van egy ismerősöm, a paradicsomszószos csirkét leturmixolta és nagy lyukú cumival cumisüvegből etette a gyerekét mert nem akart kanalazni. most 1,5 éves, tudna már enni de a főtt kaját még mindig teával higítva cumisüvegből kapja mert most meg "nem eszik máshogy"


én ha nem akart kanalazni, tápit adtam neki. persze nem okoskodni akarok, csak gondoltam leírom a rossz példát nehogy úgy járj mint barátnőm

2011. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az előző válaszolónak igaza van, szerintem sem jó ha nem kanállal adod neki, mert később baj lehet. Ha nem fogadja el, akkor próbálj mindig csak egy két kanállal adni, ne erőltesd és szép lassan megtanulja. Sőt szeretni is fogja.
2011. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszöntem szépen, megpróbálom akkor kanállal mégis
2011. ápr. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!