Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós a kisfiam és 1 hónapja...

9 hós a kisfiam és 1 hónapja azt csinálja, hogy lefektetés után kb.1 óra múlva mindig felsír. Ilyenkor felveszem, megringatom, megpuszilom és visszateszem. Ha nem veszem fel, akkor felkel. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nálunk ilyenkor a fogacskája jött
2009. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de már lassan egy éves. Napközben nem is tudom nagyon visszaaltatni, pedig látom rajta, hogy még álmos. Én sem tudtam még rájönni. Reméljük elmúlik.
2009. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a neten, hogy 8 hónapos korban kezdődik a szeparációs szorongás, ami az, hogy rájön arra, hogy Ő és anya már nem egyek és hiányzik neki, ha nem látja. Talán ez lehet, de még azért várok válaszokat. A fogacskája tényleg jön, mert most jön a 4. foga, de ez valami más. Mindig ugyanakkor és ha megnyugtatom abbahagyja.
2009. jún. 2. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!