Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet rászoktatni a...

Hogy lehet rászoktatni a babát a vízre?

Figyelt kérdés
Babám 6,5 hónapos. Szilárd táplálék után csak az alma-szőlő lét hajlandó meginni. Igaz, hogy Hipp-es bio ital, de szerintem nagyon édes, sok benne a gyümölcscukor. A vizet és a teát nem hajlandó inni akkor sem, ha szomjas. Mit itassak vele? nagyon árt a szőlőlé?
2009. jún. 2. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az en babam is most lesz 7 honapos. O csak vizet iszik. Ha szorulasa van kap komenyes teat, de ennyi. En mar az eleje ota nem adok neki ilyen leveket , mert tul cukrosak.

Szerintem csak lassan tudod mar csak leszoktatni. Ugy csinald hogy kezd el higitani a leveket. De csak finoman. Hogy hozzaszokjon hogy egyre edestelenebb az ital. A vegen a vizet is meg fogja inni. De persze ez idobe telik.

2009. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám sem issza meg a vizet sajnos.Amíg csak vizet próbáltam nem ivott semmit, amíóta almalevet adok Neki azóta 200ml is megiszik egy nap. Én higítva adom Neki, és egyre kevesebb almalevet teszek bele,és a végén marad a víz. Legalábbis remélem!
2009. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam szintén 6,5 hós, hiába kínálgattam az elejétől kezdve vízzel, sosem fogadta el a vizet. Ő is csak a gyümölcslevet issza meg.
2009. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babóm szintén ekkora, anyatejes. Ha kap vlm kajcsit, főzit, mindig megkínálom vízzel, nagyon keveset iszik, inkább cicit kér. Én kitartó vagyok, mert még fedezi a tejcsiből, ami kell, ha szomjas lesz, remélem megissza a vizet. Ha anyatejes szerintem hagyd cicizni, de előtte mindig kínáld meg vízzel is, ha evett.
2009. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! En ugy szoktattam a vizre, hogy a teajat mindig higabbra csinaltam. Hipp gyumolcs-instant teaja volt, es ebbol egy kiskanallal kell 100 ml-hez keverni. En egyre kevesebbet tettem hozza, vegul pedig eggyaltalan nem, azota vizet iszik.
2009. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!