Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan folytassam a hozzátáplá...

Hogyan folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Babám 6 és fél hós. Már a déli etetést kiváltottuk gyümölcsös gabonával, vagy gyümölcsös rizzsel. Mást nem akar enni.(mármint se a sütőtök, se a spenót, se répa nem jött be) A 3 órás etetést is ilyen kajával kell kiváltani, vagy elég, ha csak gyümölcsöt kap? Nem tudom, mennyire tartalmas ételt kell neki adni egymás után?
2009. jún. 2. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem uzsonnára elég,ha csak gyümölcsöt kap.Próbáltad már a gyümölcs-burgonya-hús kombinációt?Vagy husit még nem eszik?
2009. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még husit nem eszik, mert azt mondta a védőnőm, hogy húst csak 8 hónapos korától kapjon, ha anyatejes
2009. jún. 2. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
elég lenne a gyümölcs uzsira, de azt javaslom hogy kevés zöldséget próbálj belekeverni, hogy hozzászoktasd más ízekhez. Tízóraira mit eszik? Mert olyankor volna a legjobb újdonságokkal próbálkozni. Én csináltam régen tököt reszelt almával, kislányom a cukkinit szereti még nagyon.
2009. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is pont ennyi idős, szintén csak szopizik. A dokim 6 hótól javasolta a husit, így megeszi a főzit szívesen. Mondjuk mi 5 hós korától kóstolunk főzit. Még egy étkezést sem tudtunk kiváltani ugyan, de sok mindent szeret, és csak azóta, hogy van husi benne. Szerintem ne félj kipróbálni nem lesz baja, majd látod aztán, hogyan reagál.
2009. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megfogadod az előttem szóló tanácsát, akkor mindenképp csirkemellel kezdd, szerintem bébiételessel, az sterilebb, mint amit saját konyhában össze tud hozni az ember
2009. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!