Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet eltüntetni?

Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiamnek az arcán, mind a két oldalon piros folt jelent meg, olyan mintha pirospozsgás lenne, de közben meg elég száraz. Kicsit náthás is, de jó kedve van. Milyen krém jó rá, amitől elmúlik?
2009. jún. 2. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
NATURLANDos mosakodókenőcs. Esténként, lefekvés előtt kend be, hagyd rajta. Pár nap alatt elmúlik.
2009. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor ne vigyem orvoshoz? Már három napja ilyen.
2009. jún. 2. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos semmi nem használt (Sudocrem, körömvirág).

Először szóltam a gyerekorvosnak, azt mondta, h ne aggódjak, majd elmúlik, kenegessem. Nem múlt, rosszabb lett.

Másodjára írt fel gyógyszertári kikeverős krémet, amit 1 hétig kellett használni. Azt mondta, ha nem múlik, menjünk bőrgyógyászatra.

Nem múlt, nagyobb lett, elmentünk. Írtak egy másik gyógyszertári kikeverőst, sárgán fogott minden ruhát, ágyneműt, max 3-4 napig lehetett használni. Elmúlt tőle. Bőrgyógyász szerint bakteriális fertőzés, a baba érzékeny bőre kiszárad foltokban, ott megtelepedik a baci, ami szaporodásnak indul.

Pár hét múlva előjött újra, bár csak 1 kicsi folt a halántéka alatt. Szóltam a gyerekorvosnak. Azt mondta, bármikor előjöhet, sajnos ez ilyen, kenegessem. Állítólag babákra, kisgyerekekre jellemző, egészen a kisgyermekkor végéig elkísérhet minket. :(

7 hónapos a lányom, most is lett egy pici folt a bal halántéka alatt, a pofikáján. Már hónapok óta küzdünk ezekkel a vacakokkal!

Kend be hámosítóval, ha nem múlik, mutasd meg a dokinak!

2009. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, így látatlanban nem tudom ugyanolyan-e a tietek, mint a mienk volt, de szerintem egy próbát megér. Nekünk használt. Ha nem javul, vidd el orvoshoz.(első voltam)
2009. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Időközben kiderült, hogy a cebion cseppektől van.Mivel hasmenése is van és pont azóta mióta azt kapja. Nem szabad neki szednie mert allergiás rá.
2009. jún. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!