Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktattátok le babátokat...

Hogy szoktattátok le babátokat az éjszakai kelésekről?

Figyelt kérdés

4,5 hós a lányom és 5x-6x is felkell éjszaka.Már nem nagyon bírom tovább.Nappal is csak 30-40 percet alszik egyszerre, azt is kb 3x.Így se éjszaka se nappal nem tudok pihenni tőle.Amúgy szopizik és cicin alszik vissza este,de van hogy alig eszik.

Minden verzió érdekel!Segítsetek!


2009. jún. 2. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Most, hogy lehült a levegő a frisslevegőn alszanak a ledjobbakat nappal nálunk legalábbis ez a helyzet.Mikor dög meleg van én a hűs szobában altatom, és lelehet pontozni de a miágyunkban mert így legalább énis odatudok vackolni mellé egy kicsit.Így kb 2 és 2,5 órát is alszik. 6 hós kisördök anyuja!
2009. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd sírni egy kcsit. Nem lesz tőle semmi baja. Átalussza majd az éjszakát, így mindketten kipihentek lesztek. Szépen fokozatosan szoktasd le. Mindig fél-1 órával told ki. Ha nagyon ordít, akkor is. Tarts ki!
2009. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ha én hagynám sírni valószínüleg reggalig ordítana...nagyon kitartó!!! Szerintem semmiképp ne tedd, főleg ne éjszaka.Inkább nyugtasd cicivel és hidd el annyit változnak mi is 3 hós korára keltünk egyszer hajnalban. Ez azóta is így van.Kitartás!
2009. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ajánlhatok valamit legkésőbb 6 hónapos korában csinálj valamit!Én sajnos túl sokáig vártam vele.Ugyanígy volt velünk is,nekem már 11 hónapos a kisfiam és még mindig felkel többször.Én már 11 hónapja nem aludtam egy jót.Most azt csinálom pár hete,hogy kicsit hagyom sírni,aztán bemegyek megnyugtatom(simi,lefektetés,puszi),de nem veszem ki.Most már működik,de volt,hogy 50 percig tartott.Eddig sajnos állandóan kikapkodtam ha felsírt,amit megszokott.Most már nagy,tudja ha sír,anya jön és kiveszi.Hát ezért írtam,hogy ne várj vele eddig mint én.A 4 és fél hónapos baba még lehet hogy kicsi ehhez,neki még szüksége van rád,nem direkt csinálja mint az enyém.Sok sikert!
2009. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!Most jutottam el odáig, hogy valamit muszály tennem.Ez így nem maradhat.
2009. jún. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!