Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tízórai gyümölcsbe lehet...

A tízórai gyümölcsbe lehet tápszert keverni? Nem akarja megenni a tápszert.

Figyelt kérdés
6hós a kisfiam eszik mindent, kivéve a tápszert. Főzelék, gyümölcs tejpépek mennek, de a tápszer nem. (csak kanállal hajlandó enni) Egyedül hajnalban sikerül tápszert adni neki de az is keserves. Összesen napi 800-900-at eszik, 8kg, 70cm (3,7kg, 54cm volt születéskor)
2009. jún. 1. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden gond nélkül lehet. Nem csodálom, hogy anya finom főzelékje után nem kell neki az ízetlen tápszer. Turbózd fel kicsit valami finomsággal. :-)
2009. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj neki tápi-banán turmixot!
2009. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak üveges gyümit meg főzit eszik meg a Drága,viszont ezeket imádja. A banánturmix jó ötlet, az üveges gyümibe hogy keverjem bele a tápszert? por alakban, vagy vízzel higítva?
2009. jún. 1. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs kicsi babád.6hósan 8kilóval és 70cmerrel?...nekem 10hónaposan volt 70cm és most majdnem 11hós és 8.5kiló,pedig gyönyörű baba ,rengeteg redővel :)Sztem ha nem akarja ne erőltesd.A tejpépbe is sok jó dolog van én abba teszek neki gyümit,meg tettem 6hósan is-igaz nekem még ekkor egyszer szopizott napközben meg este..:9--esetleg próbálj más ízű tápszert,mi 9hónaposan kezdtük el estére neki a mildibé jött be a jó éjt,annak jó az íze-még én is tudok inni belőle,ha kell..Amúgy ha rendesen eszik és nem kívánja én nem nyomnám bele.de mit mond a dokitok??11hós baba mamája
2009. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!