Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vállaltál egyedül babát?

Miért vállaltál egyedül babát?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy tudtad a baba apja sohasem fog segíteni,semmilyen téren!
2012. febr. 6. 14:37
 1/2 timike26 ***** válasza:
68%
onzèsbol.mert megakartam mutatni a vilàgnak hogy jo anya lesz belolem.ès nem tèvedtem.a nagyfiammal 5 hetes terhes voltam amikor megmondtam az "donornak(ez lenne az apuka,de szerintem nem az az apa aki megcsinàlja,hanem aki tisztesèggel neveli a gyereket)hogy akkor te balra,èn jobbra.èn nem kprem hogy a nevedre vedd,nem kèrek gyerektartàst,viszont te nem keresel minket.igy is lett.nem is volt semmi gondom.a kisebbik fiam apja felvàllalta angyfiamat,ès mivel kicsi volt a korkulombsèg a kèt gyerek kozott,nem volt gond.mai napig azt vallom,feleslegessen ne tegyuk konkre a gyerek èletèt egy rossz apàval,ez ugyanolyan minthogy ha rossz a fèrj,elhagyod.minek szenvedni mellete.akkor inkàbb hagyjuk meg a lehetosèget magunknak ès a gyereknek is,hogy olyan apukàja legyen akit megèrdemel.nem feltètlen szuksèges vèrszerinti apànak lenni ahhoz hogy jo kapcsolat legyen a gyerek ès az"apuka"kozott.
2012. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi mar lassan 10 eve vagyunk egyutt a ferjemmel es hat o sem a segitsegerol hires. Jeleneleg 2 eves a kisfiam. Az igazat leirva o a gyerek elott sem volt ez a segitek tipus tehat nekem ez nem volt ujdonsag es en szerettem is ha nyugodtan egymagamban fozocskezhetek sok finomsagot, engem ez kikapcsolt. :) A hazat is szerettem szepen rendben tenni. Nem vagyok tisztasag manias de nem okozott gondot mondjuk leportalanitani egy-egy deltuan munka utan. Engem nem zavart, hogy a ferjem nem portalanit, porszivozik es nem foz, nem pakol be a mosogepbe. Mi jol elvotunk igy is. Mondjuk szeret helyette szamitogepet ha eppen elromlott vagy vizcsapot, elvitte muszakira az autokat vagy rendezte azokat. Nallam az volt a "gond", hogy gyerek elott el sem tudtam kepzelni, hogy en ezeket nem fogom tudni tovabbra is megcsinalni. Az ember nem tudja elkepzelni, hogy milyen egy ujszulottel es, hogy mennyire megvaltozik az ember elete. Nekem ezt volt nehez feldolgozni es ehez kellett volna az o segitsege. Nem az, hogy most hirtelen kezdjen el valasalni vagy fozni amit sosem csinalt hanem az, hogy lekosse egy kicsit a fiamat amig en ezt megcsinalom. Viszont o ugy erezte, hogy egy siro csecsemovel nem tud mit kezdeni. Hiba fogtam bele barmibe is 10 perc mulva orditott a fiam. De hamarosan alkalmazkodtam az uj helyzethez es rejottem, hogy hogyan is tudnam mindezt megoldani a fiam mellett. Es csodak csodajara egesz jol belejottem a "vegere". :) Ma mar 2 eves a fiam es apaval is eleg jol elvan. Igy monhatom azt, hogy most mar konnyebb a hazimunkat elvegezni. Es biztos vagyok benne, hogy idovel konnyebb lesz ahogy no. Mi valhogy atveszeltuk neha kissebb nagyobb vitakkal de elhagyni ot nem akartam ezert, mert tudtam, hogy kihez mentem ferjhez es tudtam, hogy milyen, csak eppen az anyasagra nem keszit fel senki. :))
2012. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!