Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok hogy a pospsikrémtől...

Tudtátok hogy a pospsikrémtől baja is lehet a kislányoknak?

Figyelt kérdés

A minap olvastam ezt az írást, és nagyon meglepődtem:

[link]


2009. jún. 1. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes! Remélem minnél kevesebb kislánynál lesz gond ilyesmiből!

Én a gyógyszertári popsikenőcsöt használtam annak idején, két éve, meg ilyen illatos popsitörlőt, de nem volt gond hál Istennek.

Igaz én pisi után nem töröltem meg a puniját a törlőkendővel, csak ha kakilt és ott is olyan lett. Meg csak ha csúnya volt a punija kívül meg a popsija akkor kentem be vékonyan a gyógyszertári kenőccsel.

2009. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez a neogranormon lenne?

én hiszek a cikknek, ha majd ott tartok, akkor én is kikerülöm a kényes részeket, viszont az is igaz, hogy engem is neogranormonnal kezeltek kisbabakoromban, mégsincs semmi problémám.

2009. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyesmit én sem.Biztosan a Neogranormon.
2009. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát vagy az, vagy a nívea... más n betűset nem ismerek... amúgy én is gyógyszertárit használok, mert a kórházban azt mondták bepanthent vegyek, megvettem, 2000ft. Elhasználtuk, de kaptunk receptet koleszterines popsikrémre is, igaz azért, mert száraz volt a bőre... arra végül nem ezt használtuk, de amikor elfogyott a bepanthen, gondoltam elhasználom a gyógyszertárit... azóta sokkalsokkal szebb a babó popsija, és egyszer se pirosodott ki. (Bep. mellett igen...)
2009. jún. 1. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos én már hallottam róla,sőt tapasztalatam is :(

Amikor megszületett a kislányom,ugye a korházba kaptunk csomagot,amiben sudo krém volt,az is hámosító.Mikor piros volt a pici feneke azzal kentem be de nem vastagon,és hát oda oda került a hűvely nyílásra is,akkor még nem tudtam ez mit okozhat,aztán 3 hónaposan derült ki,hogy össze nőtt a hűvely nyílása,onnantól kezdve nem is használtam a sudot...

Azóta orvosi beavatkozással,minden rendben van,most 7 hónapos,és szerencsére semmi baj,de a krémet azóta sem használom,vagy attól vagy mástól de sajnos ez lett...

Minden jót

2009. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Kislányomnál az első félévben a Neogranormon kenőcsöt használtam és semmi baja nem volt tőle. Szerintem az alap, hogy minden pelenkacserénél át kell törölni a szeméremajkak között is felülről lefelé haladva. És kenőcsöt sosem szabad a szeméremajkak közé kenni! Ha véletlenül be megy, ki kell törölni. Nagyon fontos a tisztán tartás!
2009. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó elötti vagyok.Csak annyit,hogy én is mindig kitöröltem neki,és mégis ez történt,olyan kioktatóan szólt az utolsó válaszoló mondata....
2009. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy írod,én még ilyet nem is hallottam.Szólok az ismerőseimnek,hogy figyeljenek oda. Köszönjük az infót!
2009. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez CSAK a NEOGRANORMONRA vonatkozik,én már hallottam róla.Nem véletlen,h az egyik legjobb(és egyben)legerősebb hámosító hatású kenőcs.Sztem a gyógyszertárinál "tisztább" nincs is(és nem is kell,árban is a legmegfelelőbb).
2009. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nikcsi ***** válasza:
47%
Nem volt o kioktato, csak segiteni akart. Akinek nem inge, ne vegye magara. :)
2009. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!