Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislány 9,200 gr....

6 hónapos kislány 9,200 gr. Nem sok? Kövér kisgyerek lesz?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjon akinek hasonló súlyú kislánya van vagy volt ennyi idősen. Aggódom érte, nem szeretném, ha "nagydarab" kislány lenne. Normálisan eszik, és nem sokat. Nem pufi, nem hörcsögpofi. 70 cm. Mi is 180 cm-sek vagyunk. Egyszerűen nem tudom, hol van rajta a plusz.. (a combján látom, de máshol nem)
2009. jún. 1. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7,5 hónapos és kb. 11 kg. 6 hónaposan volt 10kg. Dehogy lesz kövér gyerek, ha majd neki lódulnak hamar lemegy róluk. A kisfiam rengeteget pörög-forog, kúszik, abszolút nem vagyok elkeseredve a súlya miatt. Járunk úszni és ő az egyik legmozgékonyabb gyerkőc:)) Ne aggódj!

A másik az, hogy szerintem nagyon cuki ha egy kis Manónak hurkácskái vannak a kis karjain és combjain.

2009. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Már az is aggaszt, hogy bébikompot is csak 9 kg-ig láttam, mi már azt is kinőttük, és még járni sem tud szegénykém..
2009. jún. 1. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónapos lesz és 6100 gramm, szerintem ő is olyasmi súlyú lesz abban az időben. Ő sem kövér, de szép nagy baba.
2009. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, az igen! :) De Nektek fiatok van, az más tészta kicsit, kislányban nem szép a nagy darab. :( Reménykedem, h nem lesz az. Köszi még egyszer. :)
2009. jún. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!