Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kislányom...

Mit csináljak? Kislányom napok óta szörnyen nyűgös, már rögtön kaja után kezdi.

Figyelt kérdés
5 hetes múlott, tápszeres. Kezdtük Aptamil prev-el, lecseréltünk Mildibé 1-re. Eddig is sírdogált, de csak este, meg a hajnali etetés után nem akart aludni. De 2 napja, már szinte rögtön kaja után kezdi. Lehet, hogy csak most indul igazából a hasfájása? Espumisan, gripe water nem használt. Infacolt már régebben próbáltuk, az sem igazából meg a papaverines csepp sem. Igaz, nem ennél a tápszernél. Szerintetek van értelme a papaverines cseppet újra felíratni a dokival? Hátha...vagy cseréltessek tápszert? Ha igen, milyet? Azt ne írjátok, hogy éhes...130-at eszik, és a párom ma is adni akart neki még...165-öt egy 3-4 hónapos gyerek eszik:( Csak sajna nála nem létezik más. Ha sír, akkor tuti éhes...pl. a hasa nem fájhat. Segítsetek, mert kezdek teljesen kiakadni.
2009. jún. 1. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy a fejlődési ugrás miatt sírdogál és követel még több táposzert. Ha kizárod a hasfájást, akkor szerintem az lehet a baj.
2009. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta 1-2 hónaposan és ennyit is evett mint a tiéd és tápszeres ő is.nekünk az volt a baj ,hogy sokat evett és attól fájt a hasa.csökkentettük az adagját 20 grammal minden étkezésnél és meg szüntek a problémák.igaz én onnan tudtam,hogy az a baj,hogy a kakija túrós volt és ha az akkor sok a kaja nem emészti meg de lehet ,hogy a te babád megémészti és még is sok ,1 max.2 nap sírás és elmúlik az éhsége.egy próbát megér.ha utánna is sír akkor kólikás hasfájás majd kinövi.én úgy csináltam hogy kajálás után gyorsan felálltam vele és eltereltem a figyelmét és nem is sírt a kaja után. most 3 hónapos múlt és 150-et eszik.
2009. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5-6 hetes kortl kezdik a hafajast, ja.az en manom is aptamilt eszik, az a legkevesbe rossz. gripe water ami nekunk bejott, de hallottam olyat, hogy 30 mili teaval valts ki 30 ml vizet a kajabol, vagy kamilla homeos bogyot (én ezt javaslom). gyulladascsokkento, nyugtato hatasu, es a kaki is konnyebb.

a kajat ugy szamold ki, hogy 125x (min 100, max 150) kiló, osztva az etkezesek szamaval. pl az en manom 6 kiló, 125x6=750, osztva 5el, 150ml alkalmankent kb

szerintem adj neki, amennyit kér. szokott visszajonni felesleg? ne felj amugy, elmulik ez, es majd beall, az en bebim 6 hetesen 195 milit evett egy hetig, pedig akkor még 6x evett, nem otszor, mint most.

de nem lehet, hogy a front? kemény a pocija? hoemellkedese volt?

2009. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!