Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeos kerdesben tudnatok...

Homeos kerdesben tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

A kisbabamnak fogzasra kiprobaltam a chamomilla ch15ot amitol olyan gyonyoruen alszik vegre hogy az csoda. Napi 2x5golyocskat oldok fel neki egy par korty vizben m.a kanallal kell tudom. Mivel nem kap anyatejen kivul meg mast ezert igy csinalom es bekanalazom neki. De meddig lehet ezt folyamamtosan adni? Most miota kapja ugy alszik ejjel hogy most meg olyan erzesem van hogy leszedalom szegeny gyereket.

4napja adom csak neki. Nappal meg sokszor nyugos akkor nem sokat

alszik. 4es fel honapos. Jol adom egyaltalan?


2012. febr. 2. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen jól adod, az én lányomnak 3*5 golyócska az adagja, de ő már 13 hónapos.

Nyugi, nem szedálod le a babát, ez csak homeopátia:)

Nekem a patikában azt mondták, hogy ezt folyamatosan is lehet adni akár hetekig.Itt egyszer pedig azt olvastam, hogy maximum 3 hétig lehet és utána egy hét szünet.

Nos én összevontam a következtetéseket és úgy csinálom, hogy kapja a lányom 4-5 napig, aztán 1-2 napra hanyagolom.Ha ezalatt is nyűgös a foga miatt akkor kapja tovább, ha nem nyűgös akkor leállok vele.Ezután általában ki szokott bújni egy fogacska:)

Ha biztos akarsz lenni a dologban akkor a gyógyszerészt kérdezd, vagy a gyerekorvost, ők mégiscsak szakmailag vannak ebben:)

2012. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy folyamatosan adhatod neki!Hát jóhogy jobban alszik a babád hisz ennek nyugtató és öngyógyító hatása van!

De ha kételkedsz itt szakavatott homeopaták válaszolnak és kérdezhetsz is nyugodtan:

[link]

2012. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig adhatod folyamatosan, amíg szüksége van rá, mivel nincs mellékhatása. Ez benne a fantasztikus :). és ne legyen lelkiismeretfurdalásod, egyáltalán nem szedálod le. A szedatív gyógyszerek, amelyek valóban leszedálják az embert, lelassítják az agyműködést, ezért is kerül az ember egyfajta "holdkóros" állapotba tőlük. A homeónál szerencsére sz sincs ilyesmiről. Azért is hívják gyengéd gyógymódnak, mert valóban gyengéden, természetesen hat. Ha belegondolsz, hogy milyen kellemesen alszunk mi, felnőttek is (legalábbis én :D ) egy meleg esti kamillateától, akkor szerintem valami ilyesmit érezhet a babád is. és végre fájdalom nélkül van. A lehető legjobbat teszed vele!
2012. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!