Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok 26 hetesen vagy...

Voltatok 26 hetesen vagy később esküvőn?

Figyelt kérdés

Tegenap voltunk esküvőn,hangos zene, tánc... jól vagyok, csak fáradt, ti is voltatok esküvőn? Nem volt gond utána ugye? A picim szokásos módon kalimpál odabenn

26 hetes km


2009. máj. 31. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak és ha te jól érezted magad akkor minden rendben van.Én 32 hetesen voltam lakodalomba olyan jól esett a rántott husi és a savanyú káposzta.
2009. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És 32 hetesen még táncoltál? :)
2009. máj. 31. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem 28 hetesen volt az esküvöm. semmi gond nem volt.
2009. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen voltam a kolléganőm lagzijába, muszáj volt, mivel én szerveztem, szóval én még akkor bőven dolgoztam. Őszintén én ahogy ültem , már ugy nyomott a hasamban a pici, hogy a desszertet sem vártam meg, húú, de rosszul lettem:( gyorsan hazavitt a párom, másnap még feküdtem, aztán minden oké lett. Egyébként a szülés napján is dolgoztam, semmi bajom nem lett .
2009. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En 34 hetesen voltam lakodalomba,tancoltam is de csak lightosan,aztan 38 hetesen keresztelobe es a parommal ott is tancoltunk de csak lassu tancot.Nagyon jol ereztem magam es nem tortent semmi a faradsagon kivul.
2009. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi Santana koncerten voltunk nyáron a Hősök terénél, akkor 8 hónapos voltam, végig álltuk és ringattam a pocakom :) Jó volt, sztem fickócskának is tetszett. Most 8 hónapos és imádja a zenét.
2009. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én csak 22 hetes voltam de a saját esküvőm volt, 96 vendéggel, menyasszonytánccal meg mindennel ami egy esküvőhöz hozzátartozik. Gondolhatod hogy megforgattak. Semmi bajunk nem lett, már 3,5 hós a babánk.:))
2009. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetesen voltam esküvőn,eszméletlen hangos zenére táncoltunk,nem csak lassút. Mindig sokat mozogtam,utolsó pillanatig dolgoztam,bevásárolni jártam,főztem,mostam takarítottam,nem hagytam el magam,aktívabb voltam mint most és mégis kivártuk a 40.hetet,minden szuper,könnyű,gyors szülés volt,a baba teljesen egészséges.
2009. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes voltam amikor a saját esküvőnk volt. Minden szupi volt:))
2009. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!