Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen voltatok már...

5-6 hetesen voltatok már uh-n? Mi volt? Mit láttak?

Figyelt kérdés

2 héttel kimaradt mensi után, kb 26 nappal az ovu után

5+6 elvileg


Mit látott nálatok a doki?

Volt már szívhang?


2011. jan. 4. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 6. héten tudták meglátni, azt is 4D-vel. Amúgy sem lehet tudni a fogamzás pontos dátumát.
2011. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért ne lehetne?ovuteszt és hőmérőzést nem ismered?na meg a petefészek fájdalmat tüszőrepedéskor
2011. jan. 4. 09:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Én hamar mentem,mert első baba volt,meg türelmetlen voltam:)Nem látott semmit. Egy héttel kisebb visszamentem akkor már látta a babát,akkor voltam 5-6 hetes! Fs 9mm és éles szélű peteszákot látott! Ezt írták a papíromra!
2011. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Túl sok mindent még nem lehet látni, de 6 hetesen már van szívhang.:)

11 hós Kisfiú anyukája

2011. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én holnap leszek 5+6 akor megyek dokihoz, pár sorral lejjebb már válaszoltak lányok :)
2011. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az nem a fogamzás időpontja, amiről beszélsz. Pont ezért írtam,hogy fogamzás. Amikor a petesejt kilökődik még napokig vándorolhat, míg összetalálkozik a hímivarsejttel. Akkor már nem érzel semmi, nem érdekes a hőmérőzés. Valakinél semmilyen tünet nincs. Konkrétan még a menstruáció idején is foganhat (amikor egyesülnek), ha például a menzesz előtt volt a szex. Nekem 7-8 hetesen (a menzesz dátumát számítva) még nem látszott a baba. Kiderült később hogy még csak 5-6 hetes. Az ovulációs teszt pedig azt jelzi, hogy hamarosan megtörténik az ovuláció, nem azt hogy éppen most van. Ezért javasolják a szexet, hogy már ott várakozzanak a hímivarsejtek, mikor megérkezik a petesejt.
2011. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 6+2-n már volt szívhang tegnap. :)
2011. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 6+3 hetesen volt szívhang először (5+3 hetesen csak petezsák látszódott).
2011. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 5+3 hetesen voltam, petezsákot látott, meg hogy van benne valaki. :) Szívhang még nem volt, 8 hetesen kellett visszamennem.

A 10:26-os válaszolót helyesbíteném kicsit. Amikor a petesejt kilökődik nem vándorol napokig. Maximum 24 órán át, tehát egy napig megtermékenyíthető. Amúgy a fogamzás dátumát tényleg nem tudni mindig. Most az egy dolog, hogy te hőmérőzöl, meg ovutesztezel, de az sem garancia.

2011. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

4+4 hetesen mentem el először...jól van na, első baba, nagyon izgultam(izgulok):D

3,3 mm-es lapos petezsákot látott..

aztán 5+4 hétnél: 7mm-es petezsák, benne 3mm-es szikhólyag+embriócsomó

7+4 hét: CRL: 11,5 mm, jó szívhang

9+4 hét: CRL: 27 mm, jó szívhang

12+4 hét :CRL: 54 mm, BDP 22,5mm, jó szívhang, jó magzatmozgás

:D

Most itt tartunk, jövő héten megyek a 16 hetesre:)

Hajrá!

2011. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!