Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom a porszívó hangjára...

Kislányom a porszívó hangjára nyugszik meg, alszik el, vajon rá lehet szoknia?

Figyelt kérdés
Vagyis már csak arra fog megnyugodni? Ölben nem nagyon szeret lenni. Milyen más módon tudnám még megnyugtatni? Vagy hagyjam sírni? Most 3 hós.
2009. máj. 31. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
mindig nem kapcsolnám be csak ha már nincs töb energiám,
2009. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleinte nekünk is ez volt. Talán pont úgy 3 hónapos kora körül. Aztán szépen elmaradt a dolog, most meg már fél porszívó hangjától :-) Szóval folyamatosan változnak a gyerkőcök.

Biztos a monoton zaj megnyugtatja. Ha csak néha használjátok nem hinném, hogy nagy baj lehet belőle. Egyébként az ember néha tényleg bármire hajlandó, csak elaludjon végre a gyerek!

2009. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden monoton zörej vagy hang megnyugtatja őket akár egy villanyborotva is.

El fogja hagyni lesz idő amikor kifejezetten idegesíteni zavarni fogja...

De én nem a porszívó hangjára nyugtatnám,altatnám.

2009. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleinte az én kislányom is elaludt a porszívó zajára. Tudtam tőle takarítani. Most pedig ott tartunk, hogy el kell vinni itthonról sétálni, hogy porszívózni tudjak, mert annyira fél tőle. Múlt héten volt 3 hónapos.
2009. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!