Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak az apjánál nyugszik...

Miért csak az apjánál nyugszik meg a kislányom? Öt jobban szereti?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szeretik a dörmögő mély hangot. nem hinném hogy jobban szeretné:-)
2009. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se hiszem hogy jobban szeretné a párod. Én arra gondolok hogy te vagy vele egész nap,biztos nap végére kicsit feszült vagy hisz egyszerre kell etessél altassál,mosogassál miegymás dolgod van. Így mivel feszültebb vagy,estére mire hazaér apa,ő tök nyugalomba jön,hisz ő már otthagyta a munkahelyet. Érted? vagy nagyon keszekuszán írtam le? :-)
2009. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nyugszik meg nálla,mert őt jobban szeretné,csak vele kevesebbet van.
2009. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fétjem hazaér,a babika kiugrana a kezemböl.Aminek én is örülök.Hisz egész nap nem látták egymást.Gyermek is olyan mint mi,mindig az hiányzik ami ill.aki nincs.De ha majd bajba kerül,elesik,megütimagát,hozzád fog fordulni.Biztos,hogy szeret.
2009. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is ez a szitu! Az egyik oka az lehet valóban, hogy ő nem egész nap a babával van, és nem ideges, ha sír. A másik, hogy neki nincs tejcsiszaga. Nálam főleg hasfájáskor néha teljesen bebolondul, még büfizni sem tud, annyira mászna a cicire; apánál meg egyszerűen sóhajt egy nagyot, majd büfizik. Téged szeret a legjobban a babád, ebben én biztos vagyok!

2009. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!