Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányom nem szereti...

3 hetes kislányom nem szereti az ágyában, rengeteget sir, csak csak az ölemben nyugszik meg, csak nincs valami baja?

Figyelt kérdés
Mikor levetkőztetem és mikor fürdetem rendesen ordit,mintha félne valamitől,mitől lehet? Segitsetek kérlek.
2009. okt. 31. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

EGyrészt még kicsi, szüksége van rád, és a közelségedre.

Másrészt lehet a hasa fáj, ez az az időszak.

2009. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködéskor, fürdetéskor tegyél a mellére egy textil pelenkát, vagy valami más puha anyagot. Nem tudom miért van, de tényleg fél, lehet védtelennek érzi magát ruha nélkül. A fiam is csak akkor nyugodott meg, ha volt rajta valami.
2009. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk, de ahogy egyre nagyobb egyre kevesebbet sír. Nálunk a babóca 7 hétesen még mindig csak a kézben nyugodott meg. Meg sajnos hasfájósak is voltunk, de idővel minden rendeződik. Sokat tartottuk kézben, sőt aludt rajtunk is, mindig ami jó volt neki és ez meghozta a gyümölcsét, mert most már olyan jól érzi magát, hogy egy hete átalussza az éjszakákat és rengeteket nevetgél. Mindig azt csináld ami jó a babának és ezt meg fogja hálálni.


10 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.Megnyugodtam,féltem a kicsikémet,olyan édeske,ártatlan és annyira szeretem.
2009. okt. 31. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy 6 hetes a pici fiam!első fürdetésünk itthon úgy zajlott hogy végig visitotta az egészet...aztán másnap megpróbáltam ugy,hogy elötte cicizett egy kicsit, és egyből semmi sírás nem volt!azóta mindig igy csináljuk,és 6 hetesen imád fürödni a kisfiam!igaz,hogy utána is kéri még a cicit,de nincs se hiszti,se pityergés,se sírás!próbáld ki,hátha nálatok is beválik a dolog!(nem egyből fürcsi elött kap cicit,nehogy bukjon sokat, hanem 6kor,negyed 7kor cici,majd 7kor pancsi és fél 8kor ismét cici)utána még "elmeséli" apának mi történt vele egész nap, majd kb 9-10 között elalszik.:)üdv:6hetes kisfiú anyuja
2009. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!