Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek otthon Baby...

Van valakinek otthon Baby Bullet turmixa, amit a Topshoptól lehet rendelni? Ha igen, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Nem rendelnék semmit onnan, de ez nagyon megfogott. Szerintem megkönnyíteni a babaétel készítését és mindig frisset kapna a baba.
2012. febr. 1. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, nem lelohasztanui akarom a lelkesedésedet, csak a tapasztalatomat írom le. A szomszédasszonyom megrendelte és odaadta kipróbálásra (majd 1 hét múlva visszaküldte).


Ami a legjobb benne, az aranyos edénykék. És ezzel ki is fújt, mert a többit egy egyszerű botmixer vagy egy turmixgép is tudja, tálkákat pedig lehet venni már minden nagyobb boltban. Az adagok kicsik, a hozzátáplálás elején, a kóstoltatás időszakában még elmegy, de a pl a fiam egy évesen egyszerre 4 "aranyos tálkás" mennyiséget evett meg (a 6-ból), így nem volt túl praktikus. A fagyasztós tálca "átka" pedig, hogy akkor is bennt kell hagynod a fagyasztóban, ha már csak 2 adag van benne, a többi pedig üres így túl sok helyet foglal. Nagy vonzerő még, hogy BPA mentes. Csak azt nem értem, hogy ez miért lesz azonnal ilyen drága amint ráírják ezt? A BPA-s termékek alján a háromszög szimbólumban 7-es jelölés van, a BPA menteseken 5-ös (pl. NUK cumisüveg). Amint valamin kiemelik, hogy BPA mentes, már 3X annyiért adják, mint a többi szintén mentes edényt. A legtöbb mikróba és fagyasztóba tehető műanyag is ilyen, csak külön nem emelik ki rajta (a háromszöges jelölést kell nézni).


Röviden, ha Neked nem számít a pénz, akkor vedd meg nyugodtan, mert jó és használható, de ha Te is kénytelen vagy megnézni, hogy mire mennyit adsz ki (mint én), akkor inkább ne. 25 000Ft töredékéből meg lehet oldani ugyanezt.

2012. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy jó botmixer vagy turmixgép töredéke áron van.

Én pár darab aventos kis edénykét forgatok, ajándékba kaptam 3 db-ot, kettő pedig a felicitas csomagban volt. Nem tárolok a fagyóban hónapokig babakaját, így nem is gond, hogy nincs millió kis edénykém. Ha hosszabb távra fagyasztok, arra kiváló a bébiételes üveg.

Praktikusnak tűnik, de nem az. Egy kis ésszel simán töredékéből ki lehet hozni, kis tárolóedényeket pár száz forintos áron is tudsz venni.

Amikor pedig elkezdi enni a kicsi a ti ételeiteket is, max. turmixolni kell, nem lesz szükség fagyasztgatásra, esetleg vésztartaléknak.

Jópofa, de drága.

2012. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi az ára? Valami nem okés a Topshop oldalával ;(

Én Angliából, az Amazonról vettem Avent párolót turmixszal együtt, 20 ezer ft volt szállítással együtt, Aventes poharakka fogom használni - holnap lesz 6 hónapos a kislányom, még nem használtam, csak nézegetem. Nekem nincs jó tapasztalatom a tv shopos kütyükkel, anyós van odáig értük, csomó kacatot vett csillagászati áron ;(

2012. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a véleményeket! Nekünk sincs sok pénzünk, ezért kértem véleményt mielőtt megveszem. Mindent be kell osztani. Csak gondoltam, ha tényleg olyan jó lenne, mint mondják, akkor megvettük volna, mert szívesebben csinálok friss ételeket, de az itthoni turmix nem igen pépesít.

3-as válaszoló. A gép 25.000 Ft-ba kerül, szóval elég drága szerintem.

Azt hiszem, akkor inkább valami másra ruházok be a manónak, mondjuk egy etetőszékre. :)

2012. febr. 2. 09:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Most egyébként akcióban van a Philips Avent turmixgép a Corában 8490 Ft-ért etetőszettel.
2012. febr. 2. 09:22
 6/7 anonim válasza:
Van vaterán is 6250-ért! Nekem még nincs, de azért tervezem, h veszek a babócának külön turmixot, mert nem szeretném ugyanazzal a pengével pépesíteni pl a csirkemájat amivel az almáját, mert akárhogy is, a pengerészt elég nehéz rendesen tisztán tartani. Ha meglesz, leirom milyen.
2012. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok!


6250-ért megéri, de 25000-ért nem. :)

2012. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!