Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg a lányomma...

Hogyan tanítsam meg a lányommal, hogy egyedül büfizzen?

Figyelt kérdés

11,5 hónapos és éjjel-nappal sír ha büfizni-e kell :(. Már mindent csinál(mászik,felül,megy segítség nélkül)De büfizni nem tud egyedül.

Azt hallottam,ha egyedül ül akkor tud majd egyedül büfizni is.De nem tud.:( Sok levegőt nyel ha eszik, (kanálból és cicizéssel is) ha iszik akkor is nyel(cumisüvegből és csőrős pohárból is.)Mit csináljak,hogy megtanulja?

Remélem tudtok segíteni.

11,5 hónapos kislány anyukája


2009. máj. 31. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom kérdezd meg a védőnőt. Abból baj nem lehet.

Sajnos egyéb ötletem nincs.

2009. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos nem lehet "tanítani" ! De ne aggódj, ha ül, tényleg sikerül büfiznie. Az én kismókusom még csak 4 hónapos, ő sem tud ülni egyedül, de ezt úgy oldjuk meg, hogy szembeültetem az ölembe, mikor fekszem,segítek neki felülni és akkor nagyokat böfizik. Amúgy, "magátől" Ő sem tud, de így mindig sikerül.
2009. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi! :)
2009. máj. 31. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!