Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kislány ilyen?

Minden kislány ilyen?

Figyelt kérdés

Kicsi lányom nem tűr meg semmit a hajában:(de így szabadon ösze-vissza áll neki.Ha bármit megpróbálok bele tenni (csattot,gumit)egyből tépi ki:(

Minden lány ilyen?Hogy szoktassam rá,hogy ne vegye ki?


2012. jan. 31. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem tűri, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, próbáld meg azt, hogy ő válasszon valami csattot a hajába, és azt hátha engedi. Mennyi idős?
2012. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én 15 hós Lányom is ilyen sajnos. Hatalmas már a haja, de nem enged semmit beletenni, sőt levágni sem engedi. Pedig már a szemébe lóg, de ha csak megsejti, hogy mit akarunk, már ordít. A legmélyebb álmából is felkel, ha megérzi a szándékot. Úgy sír, mintha érzőidegek lennének a hajszálaiban. Egyedül azt engedi, hogy este fürdéshez összefogjam neki. Remélem, ahogy nő, ez változni fog, mert így egy kis kópé kócbaba:o)
2012. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónapos. A csatot szó nélkül tűri, guminál már egy kis figyelem elterelés szükséges. Ma megpróbáltam hátul copfot csinálni, de rázta a fejét. Holnap megpróbálom azt is figyelem eltereléssel. :)
2012. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én úgyb szoktattam rá,hogy folymatosan azthajtogattam neki,hogy nézd anyának milyen szép a haja :) Ráztam a copfom :)Vagy a csattot mutogattam neki!ÉS hogy ez milyen szép!A férjemmel is dicsértettem! :)


1 hét után már Ő is hagyta!1 éves volt ennél az akciónál!


:)

2012. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16 hónapos a csajszim.

Kb egy hónapja szedegeti ki a hajából akármit teszek bele.Eddig megengedte,hogy copfot csináljak neki,most azonnal kiszedi a hajgumit.Én sem értem,de remélem abba hagyja,mert Ő is egy kis kócbaba ! :)

2012. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17 hónapos a lánykám.Ő is kis kócbaba:)

Már próbáltam a dicsérgetést,azt hogy ő válasszon.Ma is ő választott mutatta,hogy tegyem a hajába a kis csattot,de amint belerakom már szedi is ki és adja ide hogy tegyem vissza:)ezzel eljátszunk egy darabig:))

2012. jan. 31. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom sosem vette ki a csatot a hajából, igaz, neki olyan sokára kezdett el nőni a haja, hogy másfél éves volt, amikor először használtuk.:)
2012. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónapos, és ugyan ezzel a problémával küzdünk.A sapkát is leszedné, ha nem lenne kötős.Szóval...én nem erőltetem, majd rájön, hogy haszna is van a dolognak.
2012. febr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csatot az én lányaim is kiszedték a saját ill. egymás hajából. Mi most a hajpánttal barátkozunk. Az egyik tűri, a másik azt is leszedi, de neki egy picit rövidebb a haja. 13 hónaposak.
2012. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!