Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még csak egy fogunk van,...

Ha még csak egy fogunk van, azzal kell valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Tisztításra gondolok.
2009. máj. 30. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
eszembe se jutt még tisztogatni majd ha nagyobb lesz a gyerek.
2009. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én úgy tudom hogy már kell.

Lányom 9 hónapos már 5 foga van és miután már rendes Direkt erre szilikonos fogkefével.Ártani nem ártasz :)

2009. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bocs utsó vagyok, lemaradt a fele:szóval miután ő már rendesen eszik és teát is iszik én minden fürcsinél megmosom a fogacskáit.
2009. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nagy fiam már iskolás picikének nem tisztogadtuk a fogit és mindig gyönygysorunk volt és most is szép,
2009. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bizony tisztítani kell! Sajnos tapasztalatból mondom. Mi nem kezdtük el rögtön, és kapásból elkezdtek romlani. Szerencsére sikerült úgy megállítani a romlást, hogy csak fogváltáskor hullottak ki, és el sem feketedtek. A fogorvos meg nem hitt a szemének.

Egyszóval, fontos, hogy mihamarabb elkezd.

2009. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A DM-ben vettem fogkefét 3 db van benne a kornak megfelelő. Most még az elsőt adom oda Neki, aminek gumis a feje és brdázott. Az elég? Vagy a köv. használjuk, ami gumi sörtés?

Jah és csak rágcsálja.

2009. máj. 30. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mossuk a Nenedent ujjra húzható szilikon fogkefével + a hozzávaló fogkrémmel.Ártani nem árt, és legalább korán megszokja, hogy ez is része a reggeli-esti tisztálkodásnak.
2009. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is olyat vettem.Az első az akkor kell elméletileg amikor még nem bújt ki, az az inyét maszirozza.A második ami kis szilikon kefevégű az akkor amikor félig meddig kinnt van,a 3. pedig normál fogkafa.Én a 2. at használom mert már kinnt vannak a fogak de nem teljesen.
2009. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs:fogkafa=fogkefe :)
2009. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, akkor én is áttérek a másikra.

Köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 30. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!