Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni nagyobb babakádat?

Lehet kapni nagyobb babakádat?

Figyelt kérdés
amit kapott újszülöttként,abban már csak úgy fér el,ha felhúzza a lábait(magyarul nem tud kinyújtózkodni,pont a lábfeje nem fér el).Viszont nekünk sarokkádunk van,amiben nagyon sok vizet kéne engedni,hogy a most megszokott mennyiségű vize legyen.(és ez hosszú távon kicsit sokba kerülne)hogy oldjam meg?
2009. máj. 30. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ültetni nem tudjátok a kádban? Amúgy szerintem valamilyen babaüzletben lehet, hogy kapsz.
2009. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a Brendonba vettünk egy egyszerű elég nagy kádat. 1700ft volt azt hiszem. Nézd meg a honlapjukon.

2009. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Írd be a keresőbe "babakád" és nagyon sok lehetőséged lesz válogatni. Én sokmindent így vettem meg.

Nekünk is sarokkád van, de ezt én úgy oldottam meg

(most nevetni fogsz,vagy elítelsz) de amikor szüret időszaka volt, lehetett venni műanyag szüretelésre való edényt. Magas a fala,elfér a kádban,igaz egy kicsit beszorul de legalább nem csúszkál. Az oldalára fel lehet aggatni játékot stb. Vettem az aljába csúszásgátló tappancsokat. Most az udvaron használja jó időben :)

2009. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! én a tescoban vettem 2400 ft volt és 95 cm hosszú! a fiam imád benne pocskolni és szerintem ezt jó sokáig használhatja majd.
2009. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,remélem sikerül hamarosan beszereznem egy nagyobbat az én kis halacskámnak :-)
2009. máj. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!