Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlacot mikor adjam a...

A Sinlacot mikor adjam a babámnak, ha azt szeretném, hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

A doki Sinlacot írt fel, mert a 6,5 hónapos babám még mindig - ill. már megint - 3 óránként felkel. Anyatejjel max 5 órát bír ki. Volt már, hogy átaludta az éjszakát, de pár hete felkel többször is enni.

Mikor adjam pontosan? Általában délután 3-kor van egy uzsonna, ezt már félig-meddig kiváltottuk gyümölccsel. Utána 6-kor eszik megint, 8-kor fürdés, utána megint szopi, majd alvás. Szerintetek mikor adjam? Fürdés után? és esetleg ezután egy altató szopi legyen? És gyümölccsel keverhetem ilyenkor?


2009. máj. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor aludta át az éjszakát, mikor 2x adtam főzeléket. Reggel szopi, délelőtt gyümölcs, ebédre főzi, vacsorára főzi, és lefekvés előtt szopi. Este fél10től 9-ig aludt.
2009. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, jól hangzik ez a fél 10-9-ig alvás!

Az esti szopit mikor kezdhetem kiváltani?

2009. máj. 29. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sinlaccal fürdés előtt kell megkínálni majd utána szopi.

próbáld ki így

2009. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, holnap kipróbáljuk :)
2009. máj. 29. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
sinlac helyett lehet tejpépet is adni.
2009. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!