Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál se alszik a babája...

Másnál se alszik a babája délután a kiságyba? Valami ötlet hogy hogy vegyem rá hogy szeresse a kiságyat újból!

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Délután???????

Az én babóm szinte 3 hetes koráig aludt kiságyban. Utána babakocsiban. 8 hónapos korától meg velünk alszik. Délután és éjjel is. És fél éjszaka a cicimen lóg.

Most 15 hós.

2009. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én babóm sem aludt nappal a helyén úgy 3 hós koráig, a nappalinkban felállítottunk neki egy járókát, jól kibéleltem, és abban aludt órákat. Beszélgettünk, tv-ztünk mellette, de nem ébredt fel. éjszaka viszont minden szó nélkül elaludt a kiságyban fürdés után. Most 7 hós, de már nappal is a helyén van, szépen lassan megszokta.
2009. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a délutáni alvás mindig a babakocsiban "érte" a kislányomat. Délelőtt nem volt nagy gond az ágyával, de délutánra valahogy nem ment. Ezért a délutánit a sétához igazítottam és vagy sétálgattam vele végig, vagy hazamentünk és aludt az udvaron.
2009. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig ment, már nem. Sőt már a délelőtti szundikálás is a játszószőnyegén éri szegénykémet. Az ebéd utánit pedig a hordozóban kegyeskedi kibekkelni. próbáltam átrakni, de nem ment.... Örülök, ha picit alszik. Nemsokára mi is felállítunk járókát, abban reménykedem, talán abban jó lesz. Szerintem semmiről nem akar lemaradni.
2009. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez mind oké de írja le valaki hogy szoktassam vissza a helyére hogy ne sírjon ha lerakom.
2009. máj. 31. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem szoktattam, átállt magától. szerintem fölösleges beletenni, és hallgatni míg álomba sírja magát. tedd bele mikor nem álmos, játszani, tegyél játékokat, hogy szokja. néhány hónap kell, aztán ott alszik majd a legjobbakat. legalábbis nálunk így volt.
2009. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen de azt olvastam az se jó ha össze keveri a játszóteret az alvó-térrel.
2009. jún. 2. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én meg épp az ellenkezőjét:-) ebből is látszik, hogy sokszor hatalmas marhaságokat hordanak össze az okosok... épp ezért nem könyvből nevelek. saját megérzéseim alapján próbálom könnyíteni a magam és a babóm életét, eddig bevált.
2009. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!