Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú kengurut vegyek?

Milyen márkájú kengurut vegyek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy melyik a legjobb? Nem feltétlenül szeretném a legdrágábbat, de jó lenne ha sokat tudnánk használni, szeretnénk és kényelmes is lenne. Ti milyet használtok/használtatok. Esetleg eladó van valakinek?
2009. máj. 29. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Baby Björn. Nem olcsó, de a legjobb. Sztem. Sajnos mi is kölcsönbe kaptuk.
2009. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk chicco go plus van, nagyon bevált. Megfelelően megtámasztja, mindig jókat alszik benne, és még az ára sem vészes. Ha használtat keresel nézd meg a vaterát.
2009. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi úgy választottunk, hogy lehessen elől hátul hordani, és a gyerkőc ha elöl van fordulhat feléd és kifelé is

a jeep ilyen :)

2009. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy eladó Hauck Micimackós kengurum eladó. Kifelé és befelé is horható, sötétkék.

Ha érdekel, priviben küldök róla képet, nem sokat használtuk, mert kicsit hamar hízott a drágám:)

2009. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is a baby björn-t ajánlom, nagyon jó. És ha sokat használod, megéri az árát.
2009. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Fillikid kengurut használtam:12 kg-ig jó elöl-hátul hordható és a baba is nézhet előrefelé és veled szemben is lehet.Van nekem eladó,ha érdekel írj privibe.
2009. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg kenguru helyett kendő, mei tai vagy vmi hasonló hordozóeszköz?

[link]

2009. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!És az eladásra kínált kengurukat is, de még nem sikerült döntenem egyenlőre. Valószínűleg a Baby Björn-t kellene vennem, de elég drágának találom. Hány hónapos kortól lehet azt használni?
2009. máj. 30. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!