Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában kezdte el...

Mennyi idős korában kezdte el az ujját szopni babátok?

Figyelt kérdés
Tehát mikor derült ki, hogy nem cumizik, hanem az ujját szopja?
2009. máj. 29. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hetes lehetett, a hüvelykujját szopta. most 9 hetes, és az alsó ajkát szívja, az ujját csak akkor szopja, ha nagyon ideges vagy álmos.
2009. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 7 hetes volt. Most 5 hós. Cumi nem is kell neki, nem is tudja használni, csak az ujját. :-))

Engem nem zavar...

2009. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hetes volt, amikor először kezdte az ujját szopni. Cumi sosem kellett neki, de ma már - 6 hónapos - az ujját i csak nagyon ritkán szopja, inkább valamilyen rágókát rágcsál helyette.
2009. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb.1 hónaposan amikor elkezdte felfedezni a kezeit.Addig utazás közben elfogadta a cumit,ha nyűgős volt,alváshoz pedig nem kellet neki.Aztán egyszer csúcsosan kiköpte és jött az újja.Nálunk ez genetikus.Anyja is szopja néha.:-)Ráadásul ugyanazt az újját kezdte el szopizni.
2009. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a pocimban 9 hetesen szopta az újját alig hittem a szememnek ,olyan édi v *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a hiba a képnél de a belépsz a netmaffia galériába ott megtalálod az uh-os képet róla.
2009. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre sikerül remélem jól látjátok a képet mert már úgy fotóztam le fényképezővel az uh képet. Már 6 hós nagylány már nem szopja az újját.
2009. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kiderült, hogy babám, aki eddig elfogadta a cumit, és most az ujját szopja, az nem is az ujja, hanem az öklét rágja, ugyanis előbújt az első fogacskája:) Amúgy 13 hetes.

2009. máj. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!