Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen (volt) a babátok 1...

Milyen (volt) a babátok 1 éves korában?

Figyelt kérdés

Feltennék pár kérdést. Megköszönném, ha minél többen válaszolnátok, nekem igen-nemmel is bőven elég. A páromat szeretném megnyugtatni, hogy nem a mi gyerekünk különösen "elvetemült",hanem ilyenek az 1 éves babák általában.

1. Pakol?

2. Nyitogat szekrényeket, fiókokat?

3. Van úgy, hogy eldobja a kezében lévő kaját (kiflivéget, piskótát, ilyesmit), ha már nem kell neki?

4. Van úgy, hogy kiköpi az ételt, ha már nem kéri?

5. Van, hogy nincs kedve kérésre puszit adni?

6. Előfordul, hogy apa nem elég, mindenképpen anya kell?


Akinek van kedve és ideje, megköszönöm, ha bővebben is mesél a Picúrjáról. Köszi!


2011. jún. 9. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1-6. igen, természetesen! :)
2011. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. igen

2. igen

3. igen

4. nem

5. igen

6. nem

2011. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1. Igen, és persze szét-, és nem el(pakol).:)

2. Nyitogatna, ha tudna, de szerencsére zárható, v akadozó az ajtó.

3. persze

4. Ilyet nem szerencsére, de a fejét rázza és ki nem nyitná a száját.

5. Nem tud még sajna puszit adni.

6. Persze.


Szóval nyugi...:-))

2011. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 hét múlva lesz egy éves


1.nem

2.nem

3.IGEN

4.be sem engedi a szájába a kanalat,hanem még az én kezemből is kiveri,ha közelítek felé

5.IGEN

6.IGEN


Éjszaka nem alszik.Felkel vagy 40x,pedig nem éhes és nem fogzik.Megiszik egy éjszaka alatt fél liter vizet,aminek az eredménye az éjszakai minimum 2 peluscsere,és így tocsog a pisi alatta reggelre.Reggel 5.20 kor indítja a napunkatha esik ha fúj,de ha jó kedve van,akkor már 4.10 kor felül és dumál.Ha valami nem tetszik neki igenis földhözveri a seggét(amivel én nem foglalkozom).


Megmutatja hol van a feje,füle,pocakja,pápát int,puszit dob,5-10 tárgyat megkeres és odaadja ha kéred,kérésre tácol(ha épp van kedve),lecsücsül ha kéred.Nem tud még járni,bútor mellett is csak 2-3 lépést.Imádja az állatokat.

2011. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1.-6. IGEN. :)
2011. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1: igen, mi az hogy!

2: igen, ujjat becsíp, stb.

3: nem, nagyon sokáig dobált, de ételt soha

4: nem, 18 hónapos lesz, de még mindig nem tud köpni

5: igen, és szerintem hiba ezt erőltetni, ez nem megy parancsszóra

6: igen, persze a mai napig is

2011. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre igen a válaszom,13 hónapos kislányom van:-)))Szerintem 10 fiú veszett el benne:-)
2011. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az utolso kerdesre nem a valasz, mindegy hogy apa vagy anya. DE! 19 honapos, es ami nem kell neki, meg mindig eldobja, az en hajam az egnek all, apa turi. Az etelt nem kopi ki, de ennyi idosen kifujta a szajabol sugarban! ja es nekunk mindig ad puszit ha kerunk, rokonoknak nem mindig. Szegeny anyosomat meg jol pofon is vagta multkor, pedig tenyleg nem az a fajta, aki megerdemelne.
2011. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mindegyik igen volt egy évesen.most 21 hónapos, és annyi változott,hogy ha nem kell neki a kaja,akkor mondja,hogy nem kéjem és a kezembe adja a kaját pedig a tányérba köpi vissza,nem a vakvilágba.pakolni még mindig pakol:-(
2011. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1: A dvdket, tollaimat-jegyzeteimet, zoknijait-előkéit és a játékait, de azokat egyenletes rétegben a lakásban szét is szórta, szerencsére mást nem szórt szét, de mindent megnézegettet amit elért.

2: Nagyon jó szórakozás, pláne elbújni a szekrényben.

3: Ha éhes volt, és tele volt még a szája, akkor is eldobta.

4: ki nem köpte, de a tányérból kiborogatta, kikanalazta, és festett vele:)

5: 2évesen se szokott kérésre adni, csak ha kedve van, de akkor igazi nyálasat.

6: még mindig....:D

Ezeken felül kikapírgálta az ajtótokot a falból egy darabon, firkál a falra még mindig, a könyvekbe is, már segít elpakolni(sajna), és ezek csak a fincsik.

11nap és betölti a 2évet, hiphip, ma volt az első olyan nap, hogy arra mentem be a szobájukba, hogy szegény 4,5hónapos huga esdeklően néz, szabadítsam meg a bátyustól, mert ő bemászott hozzá aludni. Pár ki-be mászás után lehorzsolta a hasát, visszamászott a pelenkázóra, lekente a hasiját dentinoxal, és popsikrémmel, majd a popikrémet egyenletes, lemoshatatlan és törölhetetlen rétegben ahol érte magára a kiságyra a pelenkázóra... indulás előtt 30perccel...

De szedtem már le az ablakpárkányról, borította magára már a játékos-fiókos polcát...

Szép árvácskás teknőnek pápá...

Beceneve: Lezúziusz, ahol ő megjelenik kő kövön nem marad

Szóval ha a párodnak nem tetszik a gyermek viselkedése cserélhetünk, had edződjön:D

2011. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!