Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen (volt) a babátok 1...

Milyen (volt) a babátok 1 éves korában?

Figyelt kérdés

Feltennék pár kérdést. Megköszönném, ha minél többen válaszolnátok, nekem igen-nemmel is bőven elég. A páromat szeretném megnyugtatni, hogy nem a mi gyerekünk különösen "elvetemült",hanem ilyenek az 1 éves babák általában.

1. Pakol?

2. Nyitogat szekrényeket, fiókokat?

3. Van úgy, hogy eldobja a kezében lévő kaját (kiflivéget, piskótát, ilyesmit), ha már nem kell neki?

4. Van úgy, hogy kiköpi az ételt, ha már nem kéri?

5. Van, hogy nincs kedve kérésre puszit adni?

6. Előfordul, hogy apa nem elég, mindenképpen anya kell?


Akinek van kedve és ideje, megköszönöm, ha bővebben is mesél a Picúrjáról. Köszi!


2011. jún. 9. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mid a 6 ra igen!!!
2011. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1: IGEN!!!!!!!!!

2: Egyfolytában..:)

3:IGEN..

4:Igen

5:Igen sajnos..:)

6:Igen!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálam is mindre igen a válasz!!!! Párod megnyugodhat, minden baba ilyen. :)
2011. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6x igen... de mindemellett olyan aranyos... minden érdekli, bármit csinálunk, már jön és nézi, nehogy lemaradjon valamiről... szépen bólogat már igent és nemet, de az értelmét még nem tudja 100%-osan belőni, ezért néha vicces, amikor csinálja... főleg lefekvés előtti fél-egy órában "dumál" sokat, szerintem elemzi az aznapi történéseket... állandóan járkál egyik szobából a másikba, amúgy meg állandóan kinn lenne a teraszon vagy séta kocsikázna,a játszóteret is szereti már, meg a csúszdát...párodat nyugtasd meg, bármit is tesz, abban semmi elvetemültség nincsen, engem főképpen az akaratossága készít ki, de próbálom lazábbra venni a figurát és arra gondolok, ez is csak átmeneti időszak...
2011. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak! Remélem, ez elég lesz a páromnak. Félre ne értsetek, mindenek felett imádja, csak neki hamarabb elfogya türelme, mint nekem és olyankor meg van róla győződve, hogy csak a mi gyerekünk viselkedik így. Mindenkinek sok-sok örömet kívánok a kis rosszcsonjához!
2011. jún. 10. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!