Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok itt egyedül...

Csak én vagyok itt egyedül akinek sétálgatnia kell a babával a vállán hogy elaludjon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak,nem....én/mi is pici kora óta cipeljük(hasfájós volt).Most 7hónapos,és egyre nehezebb.de nincs szívem letenni,mikor annyira öleli a nyakam.De mostanában addig várok a fölvétellel,míg eléggé elálmosodik,így max negyed óra alatt le tudom tenni
2009. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így vgyok vele!nem tudom mennyi idős a babád de én ezt csinálom mióta haza jöttünk a kórházból.most 3 hónapos a fiúcskám.de ha nem nagyon álmos akor sokat kel ringatni, ő még 1,5 órát bír fenn lenni utána ugyanennyit alszik és ugy csinálom hogy még egy félórát szórakoztatom és 10 perc alatt elalszik és le is tudom tenni.
2009. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
09:08-as vagyok nekem is hasfájós a babám.meghát nincs szivem hallgatni a sírását hogy abban aludjon el.
2009. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat hós múlt, és a legnehezebb hogy hason alszik és azért alakult itt is így mert nekünk is nagyon hasfájós volt, de már próbáltam mindent csak az a baj hogy ha leteszem nézeget rögtön mászik el! ha közénk teszem ott sem szeret aludni mert ott is játszik csak a helyén alszik, de csak ha már elaludt, most jön a 3.4. foga és most a nappali alvások nagyon nehezek. ráadásul nálunk úgy alakította magának a napirendet, hogy alvás peluscsere evés és játék majd megint alvás,szóval még az sincs hogy cicin elaludna.. és megyünk nyaralni kíváncsi leszek hogy ott hogy tudom majd elaltatni mert ha nem itthon van mindent nézeget
2009. máj. 29. 09:19
 5/9 anonim ***** válasza:

húúúú nagyon nehéz sajnos a keresztlányom aki 1,5 éves még mindig csak így alszik el. Anyukának nincs szíve siratni.

Éjszaka is sokszor kell, nagyon ki van a tesóm és a fáradtságtól sincs idegzete bármi mást kipróbálni.Fiatalabb babákat talán könnyebben le lehetne szoktatni, persze ha nincs fájdalma.

Gondolhatod egy 1,5 éves gyerek milyen súlyú, és valamikor nem elég negyed óra séta. Tesómnál hátfájás, drasztikus fogyás lett az eredmény. Én ebből tanulva próbáltam a hasfájós korszak után felveszem leteszem módszert és bevált.Persze megjegyzem ez egyénfüggő valamelyik baba tolerálja valamelyik nem. Kitartás pár év múlva már az se fogjuk tudni merre járnak éjszaka:)

2009. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a felveszem leteszem módszerrel csak az a baj hogy folyton hasra kell letenni és onnan felvenni, sokkal inkább felébred a forgatásra
2009. máj. 29. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy orulok,hogy ilyen anyukak is vannak,mint en;)nekem sincs szivem siratni.8honapos,10es fel kilos,nehez,de en mar ugy veszem mint egy sportot;)ugy szoktam ringatni,mintha sulyzot emelnek;)igy a fiam 5perc alatt elalszik,en meg izmosodok:)persze ez nem ajanlat;)engem jobban izgatnak a korulottem levok,akik azt ajanljak,hogy hagyjam siratni.este szepen elalszik,de delben nem tud maga elaludni,o is hasfajos volt,sokat volt hordozva,megszokta.mit csinaljak,ez van;)
2009. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ha... nálunk is ez van, 6hós a manó és este 10felétudom úgy elaltatni hogy a vállamon van, közben bekapcsolom valamelyik zenei adót a tv-n és így ringatom el. Másként nem alszik el. Én sehagyom hagytam sírni, legfeljebb jól megerősödöm...8kiló a drága.
2009. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
enyém is 8kg én meg 45:-)))
2009. máj. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!