Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fogok őrülni, mi lenne a...

Meg fogok őrülni, mi lenne a megoldás? Még csak 6 hetes a lányom de már most világgá tudnék szaladni. Nem a lányom az oka hanem a férjem.

Figyelt kérdés

Úgy érzem két gyerekem van.Semmilyen segítséget sem kapok.Se fürdetés,se pelenkázás...Az egyetlen dolog amire hajlandó az az,hogy leviszi a szemetet.Szerintem meg van győződve arról,hogy csak ő dolgozik,holott semmi nem változott e téren,nem lett sem más sem több a munkája.

Nem gondolom,hogy itthon vagyok az azt jelenti,hogy nap mint nap a szennyesét kell összeszednem a legkülönbözőbb helyekről,a majd elmosom nála azt jelenti,hogy a mosogató

közelébe nem megy egész nap.Miért nem lehet tiszteletben

tartani azt is amit a másik csinál?Mást se hallok csak:

-éhen halok

-mit vegyek fel

-nem találok semmit

-ez fáj,az fáj


2009. máj. 29. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet, terhesség előtt néha segített, szülés utántól szinte semmit, már 1 éves a gyerkőc és összesen 1x fürdette, és kb 5x pelenkázta. Az elején én is próbáltam erről beszélgetni, de nem nagyon volt hatása, csak sokkal később. Egyszerűen később érnek meg az apaságra, mint mi az anyaságra, de szerintem sokat ne várj akkor sem. Szépen belejössz majd mindenbe! A kialvatlanság is oka annak, hogy ilyen sötét színekben látod a dolgokat, ha javulnak az éjszakák, te is többet bírsz majd és türelmesebb leszel. És ő is egyre többet foglalkozik majd a babával, de ennyire pici gyerekkel nagyon kevés férfi tud bármit is kezdeni, én legalábbis ezt mondogattam magamnak...:)
2009. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Most már lassan 10 hetesek vagyunk de nem változott semmi.Nem hajlandó fürdetni,pelenkázni..Igazából a gyerekkel értékes napi 20 percet nem tölt el.Az nem segítség,hogy vacsora után a hasára rakja tévézni,miközben ő a számítógépet üti.Megmondom őszintén ilyenkor inkább elveszem amiből megint csak vita van.Lehet,hogy önzőnek tűnök a szemében de úgy gondolom,egy 10 hetes babának erre pont nincs szüksége.Azt megértem,hogy szoptatni nem tud,amit viszont lehetne azt nem hajlandó.Arra,hogy miért valamit hebegett a kicsi puncijáról,amiből egy szót sem értettem.Ha esetleg lányos apuka is van itt......?
2009. jún. 22. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!