Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnék a 10 hetes fiamnak...

Hogy tudnék a 10 hetes fiamnak segíteni, hogy tudjon kakilni? Anyatejes és tudom, hogy van olyan, hogy nincs széklete. De néha csak kevés jön ki és látom, hogy szenved szegény!

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kamillateat probaltal mar adni neki? nekunk altalaban bejott. ha nem valik be, marad a jo oreg glicerines kup megoldas
2009. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad hőmérőzni.Ha az nem segít,akkor angolvíz.
2009. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gicerines kúp ha nem válik be, Laevolac szirup.
2009. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint írod, szoptatod. Akkor te egyél aszalt szilvát vagy szilvalekvárt, ennek a hatóanyagai átjutnak a babába is a tejjel, és általában segítenek.
2009. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk ugyan ez volt,csak nekünk a tápszertől! én duphalacot adtam neki pár napon keresztül,és szépen beállt napi 1-2 kakira magától! tegnap megint nem ment neki,és adtam neki egy kis kanállal,és túlzás nélkül 5 operc múlva meg volt a hatása!!!
2009. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mecsek baby teát adok neki és egy picit meg cukrozzom.
2009. máj. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!