Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pelenkázzam be a...

Hogyan pelenkázzam be a babám? Többször kifolyt a hátára a pisi/kaki.

Figyelt kérdés
Liberot és tescos pelust használunk. Jó a pelenka méret? A baba 4,5 kg, a libero:3-6 kg-os, a tescos:3-5 kg (ez utóbbit már nem nagyon használjuk.) Átalussza az éjszakát, de már kétszer elázott reggelre, 6 hetes. Köszi a válaszokat.
2009. máj. 28. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a pelusoknak gumírozott a dereka? Mert mi Pampers active babyt használunk, még nem volt vele baleset. Egyszer próbáltunk olyat, aminek nem volt gumírozott a dereka, át is ázott.
2009. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd meg a 2-es méretet, mert az 1-es lehet, hogy még nincs 6 kg-os a babád, de a hátánál a gumi már nem olyan szoros, mint amilyennek lennie kellene.

A nagyobb pelust pedig jobban oda tudod szoritani.

2009. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Active babyt használom a Pamperstől és ez nekem bevált nagyon.Régebben nekünk is kifolyt más pelenkáknál, ez a gumírozott nagyon praktikus.
2009. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 28. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a babatol is fugg:-) Elso gyerekemnel mindent kiprobaltam, megis sokszor kifolyt. Kis dagi moho zabagep volt mindig. A masodik kisebb, sokkal kevesebbet eszik, es kevesebbet is kakil, annak szinte soha nem folyt ki:-)
2009. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! mi nekünk ugyanez volt. nappalra eggyel nagyobbat, éjszakára kettővel! nagyobb pelust adtam. és HUGGIES!!!azóta nem volt semmi baj. az éjszakai pelus majdnem a hónaljáig ér, de nyugodtan alszunk azóta.
2009. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszi
2009. máj. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!