Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapja szültem, azóta...

5 hónapja szültem, azóta annyira hullik a hajam. Mit tegyek? Ez valamilyen vitamin hiány?

Figyelt kérdés
Segítenétek?
2009. máj. 28. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A terh.alatt a hormonok miatt lassúl a hajhullás,majd a szülés után ez visszaáll vagy gyorsul is.Ha szoptatsz szedj terhesvitamin,ha már nem más is jöhet.Nekem 3 hónap Biovanne segített.
2009. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ezzel jár sajnos. Majd elmúlik, majd újra hullani fog. De, hogy meddig tart azt nem tudom. Szedhetsz revalidot, ami jó drága és nem is biztos, hogy segít. A hormonok miatt
2009. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. Nekem a Revalidtól fájt a gyomrom.
2009. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hullot, de elmúlt, amikor már nem szoptattam
2009. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hallottam, hogy a szoptatástól van. Nekem kb.4 napja kezdődött (3 hónapja szültem) de nagyon...mindenhol ott a hajam...a gyerek is tiszta haj állandóan mert most kezdte, hogy mindenbe belekapaszkodik hiába fogom fel.

Én szedek terhes vitamint szóval nem hiszem, hogy vitaminhiány. Tuti a hormonok, az ellen meg nincs mit tenni. Felesleges kiobni a pénzt "hajvitaminra".

2009. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én nem szoptatok és nem is szoptattam de ez már elviselhetetlen, nagyon unom már

azért köszi nektek

2009. máj. 28. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hajhullás általánosságban ásványianyag-, ill. C-vitamin hiányra utal, ez tuti. Szoptatás alatt megnövekszik a szervezet C-vitamin igénye, ezért szokott akkor fokozottabban hullik a haj... a hormonokhoz semmi köze, bár az orvosok is szeretnek mindent a hormonokra fogni, amiről nem nagyon tudnak semmit...

2009. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sörélesztőt szedek (InterHerb, 150 db-os) már több mint egy hónapja. Éppen ezen a héten tapasztaltam először, mintha nem hullana már annyira... Persze lehet, magától múlik, s nem a bogyótól, mindenesetre javulást tapasztalok.
2009. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok. Akkor lehet, hogy a hormonok... Mensid megjött már?

Próbéld ki a revalidot!

2009. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem szoptattam, mégis hullik nagyon a hajam. Most 3 hónapos a kislányom. Nekem azt mondta a védőnő, hogy kb. a gyermek 6 hónapos korára elmúlik. Vitamint én is szedek, de nem hajhullásra. :)
2009. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!