Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás probléma és hiszti...

Alvás probléma és hiszti egyben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hós és nagy promléma mostanában az alvás.De nem csak este!Egy hete kezdődött.Eddig minden este fürcsi és alvás.Kezébe adtuk a cumisüveget és elaludt miután megette mindet.Most 1 hete hogy veri magát a pelenkázóhoz üvölt hiszti szerűen, ez így van a de alvásnál is, ami nincs. Egész nap összvissz 1órát alszik.De nem is álmos.Akkor pelenkázás közben is.Rendesen morog.Nem túlzok, hisztirohamot kap.Volt hogy annyira felhúzta magát, hogy panadolt kellett beadnom hogy lenyugodjon.Sikít és hisztizik ha nem úgy van ahogy ő akarja!Nem tudom hogy bírok vele ha nagyobb lesz!
2009. máj. 28. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos megvan rá az oka, hogy így viselkedik. Próbáld kideríteni, hogy milyen testi vagy lelki problémája lehet! Legyél türelmes és nyugtatsd meg! Biztos nem azért csinálja, hogy téged bosszantson!
2009. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem irígyellek! Pont egyszerre jelentkezik a kettö! Nálunk is voltak problémák, igaz nekem kisfiam van, de hidd el, ök is tudnak toporzékolni, ha valami nem a saját akaratuk szerint megy. Én ilyenkor mindig faképnél hagytam, mondván közönség nélkül nincs müsor! Ez be is vált.

Az alvás pedig újra és újra elöjön! (Nálunk 8 hósan, majd 14 hósan). Ez úgymond bele van programozva az emberbe, hogy próbál lázadni. Az én fiam folyton felállt a kiságyban, s úgy üvöltött, pedig elötte milyen szépen aludt. Persze, az ember bemegy megnyugtatja stb. A legfontosabb azonban, hogy ne hagyd mindig és mindenkor aludni, ugyanis így próbálják behozni az elmulasztott alvást.

Látatlanban nehéz tanácsot adni! Ez lehet hatalmi próba is, vagy pedig kevesebb az alvásigénye. Lehet, hogy csak egyszer kellene aludnia napközben. Az esti alvás elött min. 4 órát kell ébren lennie, ha esetleg nem lenne eléggé fáradt. Elindult már? Ha igen, akkor a több mozgástól is fáradtabb lesz, s úgy alszik mint régen. Ezeket mind neked kell kitapasztalnod.

2009. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!