Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három órás autóút mennyire...

Három órás autóút mennyire visel meg egy 2.5 hetes babát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 hetesen voltunk 3 órás úton,végig aludt megálltunk óránként kivettem a hordózóból pihentünk majd indultunk és már aludt is!
2009. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lesz gond,ugyanis ha megéhezik is,akkor megálltok és nyugodtan meg tudod etetni...

jó utat

2009. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam, üdv: egy apuka.
2009. máj. 28. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lesz gond mert ők még úgyis csak főleg alszanak. Csak a hőmérsékletet próbáljátok valahogy kordában tartani ha kánikula lesz. Mert ugye ablakot se nyithatsz rá nagyon meg a klíma se túl jó nekik. Inkább vetkőztesd le ha nagyon meleg lesz de azért vigyázz rá nehogy megfázzon.

Jaj de aggódós vagyok...komolyan mondom néha a saját agyamra megyek pfff. :)

Jó utat!

2009. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, végig fogja aludni. Én vizsgázni jártam a pár hetes babámmal, kb. 3 óra volt oda és vissza is az út. Nagyon jól viselte. Jó utazást nektek!
2009. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!