Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a grizt akarom kostoltatni...

Ha a grizt akarom kostoltatni 4 hos babammal, azt tapszerrel keszitsem el vagy sima tejjel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
sima tejjel 4 hós babának??el ne merd késziteni ő tényleg még kicsi a tejhez...én még a mai napig ugy készitem h vizzel és a végén ha kész akkor tápszerpor...pedig már 10 hós és evett házi főző pudingot amibe volt tej...de még azért nem adok neki
2009. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt:)
2009. máj. 28. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Sem grízt, sem sima tejet nem ehet egy 4 hós baba, de a tápszer mehet :)


[link]


[link]


[link]


Ezek az oldalak segítenek eligazodni a hozzátáplálásban. Sok sikert!

2009. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lehurrognak, de a mai álláspont szerint tényleg nem eheti egyiket sem.A régi szerint igen.Kérdezd csak meg anyukádat hogyan csinálta!!!
2009. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régen pálinkát is tettek a tejbe és azt itatták a babákkal, hogy jól aludjanak.

Azért mert régen csináltak valamit és túlélték a gyerekek, attól még nem ez a követendő példa.

A gyomor- és bélrendszeri betegségek a vezető halálokok között vannak most pont a szülein és a nagyszüleink korosztályában...

2009. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó,most meg marha divatos minden ami mű (HA-s tápszer, tejpép)gríz helyett))Sajnos a kislányom a nővérkék hibájából nem szopizik és eddig ugyan nem kóstoltam a tápszert, de egyik nap csukló helyett kóstolnom kellett mert nem tudtam letenni a láynt, és öklendeztem tőle olyan volt az íze.Bár ő megeszi, de hogy hogy bírja nem tudom...
2009. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, ebben igazad van, sok a mű kaja is!

Valahol egy normál középutat érdemes megtalálni, én legalábbis erre törekszem.

2009. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!