Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a túrógombóc elég...

Szerintetek a túrógombóc elég laktató ebédre egy 11 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Azt szeretnék holnap csinálni, de nem tudom, mennyire jó ebédre egy ennyi idős babának?

És úgy, ha adok előtte levest (paradicsom krémlevest szoktam, azt szereti nagyon)? Vagy utána egy babajoghurtot?


2012. jan. 23. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem a túrógombóc desszert. én legalábbis mindig egy laktató leves után adom. pl. gulyásleveshez isteni :)


paradicsomlevessel nem tenném össze mert lehet attól fájna a hasa, kettő nem igazán passzol.

ha meg babajoghurtot adsz utána, akkor ugyanott vagytok kalórai szénhidrát szempontjából.

esetleg borsó leves grízgaluskával a gombóc előtt? :)

2012. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én 16 hósom is jól lakik vele, nem kap utána semmit sem, hozzá szoktam adni egy kis gyümölcslevet. Szerintem a te babád is simán jól lakik vele.
2012. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hű, ez jól hangzik. :)

De akkor esetleg uzsonnára is megfelel, nem? Mert uzsira keveset szokott enni, akkor ez jó lehet.

2012. jan. 23. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jóllaknak vele...egy 4 évesem van (de őt mondjuk jó, ne vegyük alapul mert elég rossz evő) de a másik gyerekem pedig 2 éves kislány és imád enni, de elég neki VAGY tartalmas leves mint a gulyás is VAGY túrógombóc tejföllel. Kettő együtt nem.
2012. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én világ életemben főételként ettem, két gombócnál többel nem tudok mit kezdeni! :))) Szerintem mehet paradicsomlevessel is, de joghurttal inkább ne.
2012. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

hú, ezt nem gondoltam :)


igaz mi általában 2 fogást eszünk, kis adagokat :)

mondjuk fiam megeszik ebédre egy pici salátás tányér gulyáslevet majd 1 túrógombócot, de persze akkor ez is szokás kérdés :)

2012. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk én meg nem vagyok valami nagyszerű referencia, mert elég kicsi a kapacitásom ételügyileg! :))
2012. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felnőttként én is leves után vagy desszertként enném, de 11 hónaposan szerintem elég lenne "csak" a gombóc.
2012. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is főételnek szoktuk enni.A babádnak elég a gombóc is,hisz a gyomrában még meg is dagad.
2012. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt főzök neki. Remélem, ízleni fog neki. :)
2012. jan. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!