Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak miért nem lehet...

10 hónaposnak miért nem lehet kenőmájast adni?

Figyelt kérdés
Miért csak 2 hónap múlva?
2012. jan. 9. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:

Uhhh, a babák kategóriába akartam írni. :(

Valaki átrakatná nekem a moderátorral?

2012. jan. 9. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Túl fűszeres, tele van tartósítóval, stb.. A boltira értem!

De: Készíthetsz magad, babának valót: [link]

2012. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pont mert a kenömájás nem más mint egy aprócska máj+ egy halom zsír és füszer.


még 12 hósnak sem adnék, habár akkor talán 1-2 falatot már ehet, de a kenömájas rosszabb mint a paríer vagy virsli.

2012. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindkét gyerekem kapott. Semmi bajuk. Csak így ették meg a májat. Túl van lihegve ez a hozzátáplálás dolog. 10 hónaposan 99%-ban ették amit mi. Én egyedül a tejjel, és a mézzel vártam ki az 1 évet.
2012. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, enyémek is ették, boltit is és otthon készített is. Szerintem is kicsit túlgondolt.
2012. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én magam sem eszem. Olvasd el mi van benne, a májhoz semmi köze. Beleraknak mindenféle hulladékot.

Ha Patee-t veszel, az jobb, de az nagyon drága.

2012. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is túl van lihegve jó pár dolog... Én is csak a tejet, mézet, apró magvas gyümölcsöket és a tojásfehérjét hagyom ki. Fiamnak soha nem kellett a máj, de ma megkóstolta a kenőmájast és nagyon ízlik neki.
2012. jan. 9. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég bukkantam rá az Uzsi pástétomokra.

Nagyon finom, a kislányom is imádja! Nem tartalmaz semmi mesterséges sz@rt... olvassátok el, belinkelem.

Fönt a kis képekre ha rákattintotok, beadja a pástétomot, ahol le is van írva, pontosan mit és mennyit tartalmaz.

COOP-ban szoktam venni!

[link]

2012. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!