Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy hamarosa...

Mi lehet az oka, hogy hamarosan 7 hónapos babám 20 percenként felriad az alvásból?

Figyelt kérdés
Aztán elaltatom és 20 perc múlva megint felsír. Ez így megy 2 órán keresztül. Ha nem lenne álmos, akkor nyilván el sem aludna. Ja, mindegy, hogy nappal vagy éjszaka, az utóbbi napokban ezt csinálja. Nem éhes, nem szomjas, pelus rendben, pocak nem fáj. Akkor mi lehet? Fogzás? Oké, már 3 hónapja kínlódik szegény, de csak annyi, hogy meg van duzzadva az ínye, de semmi arra utaló jel nincs, hogy hamarosan kibújna egy foga. Miért lehet?
2009. máj. 28. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

fogzás.

az enyém ugyanezt csinálta.

fárasztó :)

2009. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meddig tartott nálatok ez az időszak?

Csak az a durva, hogy nem duzzadtabb az ínye, mint eddig volt, mégis 1 hete tart ez az állapot

2009. máj. 28. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van duzzadva az ínye, akkor már a fog lesz.
2009. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk is ez van már 3. napja.Most kezd kibújni a harmadik foga.Sőt 3 napja állt fel először és azóta nem akar feküdni.Remélem hamar elmúlik ez az állapot mert már nem nagyon bírom az egész napos sírását bármit is csinálok vele.Nálad is biztos a foga a ludas,próbáld meg masszirozni neki.
2009. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

az első két fog után jobb lett

azóta nincs újabb fog

viszont én adok neki este egy homeopátiás szert is

2009. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor este adok én is neki chamomillát...vagy inkább Nurofent adjak?

Egyébként a napokban kezdett el mászni:D

2009. máj. 28. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogzás. Nálunk is ez van. Az én babám 10 hónapos, és 8 foga már van, úgyhogy a 9. lehet a ludas, csak nem tudom, hol jön, mert nem engedi megnézni.

Én Nurofent adtam a babámnak ma éjszaka, és végre aludunk, Ő is, én is. Szegénykém, amellett, hogy fáj neki, őrülten álmos is, csak a foga nem hagyja aludni.

A Dologélt, Dentinoxot, egyéb fogzáskönnyítőket gondolom, ismered.

Remélem, segítettem.

2009. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!