Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este óta,10 percenként...

Tegnap este óta,10 percenként megkeményedik a hasam, méhösszehúzódásaim vannak. Ami 1 percig tartanak. , de nem fájdalmas, csak feszülős kellemetlen! 38 hétben járok már, hamarosan szülök, ez azt jelzi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szülsz hamarosan, ha már a 38. hétben vagy! :) Ezek még nem szülési fájások, azokat meg fogod érezni! Nekem is így volt az utolsó hetekben, egyre többször keményedett a hasam, de sosem fájt. 40+6 hétre született a babám. Nem folyt el magzatvizem, nem távozott nyákdugó. Reggel a magzatvízvizsgálaton mondták, hogy kitágultam bő 2 ujjnyira, a gyerek feje már be volt ékelődve, így kerültem szülőszobára, ahol indították a szülést infúzióval. Pedig esténként a 38. héttől már volt néha, hogy picit görcsöltem, nyílallott a hasam alja, azt gondoltam mindig, hogy na, hajnalban már biztos megyünk. Aztán elaludtam és reggel keltem, mintha mi sem történt volna. Ha a keményedések után elkezdel majd görcsölni menziszerűen, ez a fájás egyre erősebb és intenzívebb lesz, akkor már itt lesz az idő. Nekem az indítástól számítva kb. 3 óra volt, mire nagyon fájt, akkor már a térdemig éreztem a fájásokat.


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2009. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek jósló fájások. De nem biztos, hogy holnap, lehet csak jövő héten. Azért pakolj össze :)
2009. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a bő és gyors válaszokat ! :)Nagyon izgi, ez az időszak,hogy vajon mikor bújik ki onnan !:)Ma megyek orvoshoz, mert mindig hétfőn rendel magánban, és ilyenkor NST van, meg most már a héten mégegyszer kell mennem..ami még kicsit aggaszt,hogy sajnos még mindig faros a kisasszony.. :(a multkori uh.alapján is !De a természetre bízom magam...meg az orvosra, szülésznőre..!Nem izgulok annyira rajta..
2009. márc. 16. 10:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, meg amúgy tompán, mint amikor anno mensi előtt jártam,olyan mindjárt megjön érzésem van nekem is..néha ! :)
2009. márc. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!