Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Auchanban kapható, jelenleg...

Auchanban kapható, jelenleg akciós etetőszéke van valakinek?

Figyelt kérdés
Milyen minőségű? Megéri megvenni? Magassága állítható vagy fix? Ha fix, akkor kb milyen magas az ülés?
2009. máj. 28. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, igaz a fiúcska még nem ül, de összeraktuk, nem állítható a magassága és a támla sem dönthető, de ennyi pénzért szerintem nem rossz. A magassága az asztaléhoz nekünk jó / Ikeás /. Szóval még nincs használva, de nem tűnik rossznak.
2009. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk.Elég jó,de nem dönthető és nem is állítható.Nálunk az auschanba ki van rakva így mi ott alaposan meg tudtuk nézni.
2009. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi de a kérdésedre nem válaszoltam.Jó minőségű és szerintem megéri megvenni és ráadásul duplatálcás.Az asztalhoz oda lehet húzni mert a tálca részét hátra lehet hajtani,és 5 pontos biztonsági öv van rajta.Én úgy látom jó vételt csináltunk:)
2009. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!